Анонси

Щодня, о 9:00, загальнонаціональною хвилиною мовчання ми вшановуємо україців, які загинули від рук російських окупантів.

Сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни й серед них наші земляки, загиблі Герої Роменської міської територіальної громади:

  • Денис Рябчун (м. Ромни)
  • Сергій Балашов (м. Ромни)
  • Максим Білоконь (м. Ромни)
  • Андрій Сітак (с. Герасимівка)
  • Сергій Смілін (с. Житне)
  • Роман Неофітний (с. Москалівка)
  • В’ячеслав Максимов (м. Ромни)
  • Владислав Волинський (с. Ярмолинці)
  • Юрій Андрусенко (с. Овлаші)
  • Олександр Кононенко (с. Калинівка)
  • Антон Герасько (м. Ромни)
  • Микола Дем’янченко (м. Ромни)
  • Олександр Шостак (с. Борозенка)
  • Богдан Герасько (м. Ромни)
  • Олександр Зозуля (с. Гаврилівка)
  • В’ячеслав Власенко (с. Герасимівка)
  • Денис Ткаченко (м. Ромни)
  • Максим Кіт (м. Ромни)
  • Євгеній Степаненко (м. Ромни)
  • Андрій Ставничий (м. Ромни)
  • Сергій Мельник (м. Ромни)
  • Віталій Малиш (с. Пустовійтівка)
  • Артем Шкуліпа (м. Ромни)
  • Ігор Векленко (м. Ромни)
  • Ігор Гробов (с. Олексіївка)

Ми не забудемо наших земляків, всіх українських воїнів та мирних людей, вбитих російським агресором.

Ніколи не пробачимо! Ніколи! 

Вічна пам’ять та слава Героям!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

01 серпня 2022 року завершився термін подачі документів на конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, який було попередньо оголошено на нашому вебсайті та в газеті “Вісті Роменщини”.

Рішенням конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку було відхилено всі конкурсні пропозиції учасників з підстав передбачених пунктом 5 розділу IV Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150.

У зв’язку з цим конкурс визнано таким, що не відбувся та прийнято рішення оголосити про проведення конкурсу повторно (повідомлення про прийом пропозицій буде розміщено додатково).

Нижче наведено протокол засідання конкурсної комісії.

[embeddoc url="https://romny-vk.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/Protokol-N5-vid-12.08.2022-1.pdf" download="all" viewer="google"]

За повідомленням УЖКГ РМР

До відома мешканців Роменської міської територіальної громади!

 З 20 вересня 2022 року пасажирські перевезення за міськими автобусними маршрутами загального користування, у період дії воєнного стану, здійснюються за наступними графіками руху:

Маршрут № 1 «АУТТ – Вокзал» із заїздом до села Герасимівка

Автобус 1

Графік руху у робочі дні:

  •  час відправлення від зупинки «с. Герасимівка» - 06-35, 07-35, 08-35, 09-35,
    10-35, 11-35, 12-35, 13-35, 15-35, 16-35, 17-35, 18-35;
  • час відправлення від зупинки «КНЕУ» - 07-05, 08-05, 09-05, 10-05, 11-05,
    12-05, 13-05, 15-05, 16-05, 17-05, 18-05;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «с. Герасимівка» - 06-35, 07-35, 08-35, 09-35,
    10-35, 11-35, 12-35, 13-35, 15-35, 16-35;
  • час відправлення від зупинки «КНЕУ» - 07-05, 08-05, 09-05, 10-05, 11-05,
    12-05, 13-05, 15-05, 16-05;

Маршрут № 2 «Вокзал – Вантаждільниця» із заїздом до села Бобрик

Автобус 1

Графік руху у робочі дні:

  • час відправлення від зупинки «Вокзал» - 06-24, 07-24, 08-24, 09-24,
    10-24, 11-24, 13-24, 14-24, 15-24, 16-24; 17-24, 18-24;
  • час відправлення від зупинки «Вантаждільниця» - 06-55, 07-55, 08-55,
    09-55, 10-55, 11-55, 13-55, 14-55, 15-55, 16-55, 17-55, 18-55;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «Вокзал» - 06-24, 07-24, 08-24, 09-24,
    10-24,11-24,13-24, 14-24, 15-24, 16-24; 17-24;
  • час відправлення від зупинки «Вантаждільниця» - 06-55, 07-55, 08-55,
    09-55, 10-55,11-55,13-55, 14-55, 15-55, 16-55, 17-55;

Рейси до села Бобрик здійснюються – о 06-24, 07-24, 10-24, 13-24, 14-24, 15-24, 16-24, 17-24, 18-24 (останній рейс - крім вихідних).

Автобус 2

  • час відправлення від зупинки «Вокзал» - 06-48, 07-48, 08-48, 16-48, 17-48;
  • час відправлення від зупинки «Вантаждільниця» - 07-16, 08-16, 09-16,
    17-16, 18-16;

Рейси здійснюються до села Бобрик.

Маршрут № 4 «площа Засульська – Стефанівська церква» із заїздом до села Овлаші

Графік руху у робочі дні:

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-18, 07-18, 08-18, 09-18, 10-18, 11-18, 12-18, 13-18, 15-18, 16-18, 17-18, 18-18;
  • час відправлення від зупинки «Стефанівська церква» - 06-48, 07-48, 08-48, 09-48, 10-48, 11-48, 12-48, 13-48, 15-48, 16-48, 17-48, 18-48;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-18, 07-18, 08-18, 09-18, 10-18, 11-18, 12-18, 13-18, 15-18;
  • час відправлення від зупинки «Стефанівська церква» - 06-48, 07-48, 08-48, 09-48, 10-48, 11-48, 12-48, 13-48, 15-48;

Рейси до села Овлаші здійснюються за вказаними графіками.

Маршрут № 5 «площа Танкова – площа Засульська»

Автобус 1

Графік руху у робочі дні:

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-10, 07-10, 08-10, 09-10, 10-10, 11-10, 12-10, 14-10, 15-10, 16-10, 17-10, 18-10;
  • час відправлення від зупинки «площа Танкова» - 06-40, 07-40, 08-40, 09-40,
    10-40, 11-40, 12-40, 14-40, 15-40, 16-40, 17-40, 18-40;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-10, 07-10, 08-10, 09-10, 10-10, 11-10, 12-10, 14-10, 15-10, 16-10, 17-10;
  • час відправлення від зупинки «площа Танкова» - 06-40, 07-40, 08-40, 09-40,
    10-40, 11-40, 12-40, 14-40, 15-40, 16-40, 17-40;

Автобус 2

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-35, 07-35, 08-35, 13-35
    15-35, 16-35, 17-35;
  • час відправлення від зупинки «площа Танкова» - 07-05, 08-05, 09-05,
    14-05, 16-05, 17-05, 18-05.

Маршрут № 6 «вул. Каті Зеленко – площа Засульська»

Графік руху у робочі дні:

  • час відправлення від зупинки «вул. Каті Зеленко» – 07-00, 08-00, 09-00, 11-00, 12-00, 14-00, 15-00, 16-00, 17-00; 18-00;
  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-30, 07-30, 08-30, 10-30, 11-30, 13-30, 14-30, 15-30, 16-30, 17-30;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «вул. Каті Зеленко» – 07-00, 08-00, 09-00, 11-00, 12-00, 14-00, 16-00;
  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-30, 07-30, 08-30, 10-30, 11-30, 13-30, 15-30.

Маршрут № 8 «площа Засульська – вул. Терновецька (Дачі)» із заїздом до села Житнє

Графік руху у робочі дні та вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» – 06-25, 07-50, 09-25,
    11-53, 17-00;
  • час відправлення від зупинки «вул. Терновецька (Дачі)» - 07-15, 08-45, 10-20, 12-45, 17-50;

Рейси від села Житнє здійснюються – о 07-05, 08-35, 10-10, 12-35, 17-40.

Маршрут № 9 «Лучки - площа Засульська» із заїздом у село Борозенка

Графік руху у робочі дні:

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-55, 07-55, 08-55, 09-55, 10-55, 13-55, 14-55, 15-55, 16-55; 17-55;
  • час відправлення від зупинки «Лучки» - 06-28, 07-28, 08-28, 09-28, 10-28,
    11-28, 14-28; 15-28, 16-28, 17-28, 18-28;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «площа Засульська» - 06-55, 07-55, 08-55, 09-55, 10-55, 13-55, 14-55;
  • час відправлення від зупинки «Лучки» - 06-28, 07-28, 08-28, 09-28, 10-28, 11-28, 14-28; 15-28;

Рейси з села Борозенка здійснюються за вказаними графіками.

Маршрут № 10 «вул. Берегова  – вул. Космонавтів»

Графік руху у робочі дні:

  • час відправлення від зупинки «Берегова» - 06-15, 07-15, 08-15, 11-15, 13-15, 16-15, 17-15, 18-15 (до зупинки «Вокзал»);
  • час відправлення від зупинки «магазин Провіант» - 6-20, 7-20, 8-20, 9-20, 10-20, 11-20, 13-20, 14-20; 15-20, 16-20, 17-20, 18-20 (до зупинки «Вокзал»);
  • час відправлення від зупинки «вул.Космонавтів» - 06-45, 07-45, 08-45, 09-45, 10-45, 11-45, 13-45, 14-45, 15-45, 16-45, 17-45;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «Берегова» - 06-15, 07-15, 08-15, 11-15, 13-15;
  • час відправлення від зупинки «магазин Провіант» - 6-20, 7-20, 8-20, 9-20, 10-20, 11-20, 13-20, 14-20;
  • час відправлення від зупинки «вул.Космонавтів» - 06-45, 07-45, 08-45, 09-45, 10-45, 11-45, 13-45, 14-45.

Маршрут №14 «Коледж КНЕУ – ШБУ-13»

Графік руху у робочі та вихідні  дні:

  • час відправлення від зупинки «коледж КНЕУ»  -  06-45, 07-45, 08-45, 09-45, 12-45, 15-45, 16-45;
  • час відправлення від зупинки «ШБУ -13» - 07-15, 08-15, 09-15, 10-15, 13-15, 16-15, 17-15;

Графік руху у вихідні дні:

  • час відправлення від зупинки «коледж КНЕУ»  -  06-45, 07-45, 08-45, 09-45, 10-45, 11-45, 12-45, 13-45;
  • час відправлення від зупинки «ШБУ -13» - 07-15, 08-15, 09-15, 10-15, 11-15, 12-15, 13-15, 14-15.

За повідомленням Виконавчого комітету РМР

Щодня, о 9:00, загальнонаціональною хвилиною мовчання ми вшановуємо україців, які загинули від рук російських окупантів.

Сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни й серед них наші земляки, загиблі Герої Роменської міської територіальної громади:

  • Денис Рябчун (м. Ромни)
  • Сергій Балашов (м. Ромни)
  • Максим Білоконь (м. Ромни)
  • Андрій Сітак (с. Герасимівка)
  • Сергій Смілін (с. Житне)
  • Роман Неофітний (с. Москалівка)
  • В’ячеслав Максимов (м. Ромни)
  • Владислав Волинський (с. Ярмолинці)
  • Юрій Андрусенко (с. Овлаші)
  • Олександр Кононенко (с. Калинівка)
  • Антон Герасько (м. Ромни)
  • Микола Дем’янченко (м. Ромни)
  • Олександр Шостак (с. Борозенка)
  • Богдан Герасько (м. Ромни)
  • Олександр Зозуля (с. Гаврилівка)
  • В’ячеслав Власенко (с. Герасимівка)
  • Денис Ткаченко (м. Ромни)
  • Максим Кіт (м. Ромни)
  • Євгеній Степаненко (м. Ромни)
  • Андрій Ставничий (м. Ромни)
  • Сергій Мельник (м. Ромни)
  • Віталій Малиш (с. Пустовійтівка)
  • Артем Шкуліпа (м. Ромни)
  • Ігор Векленко (м. Ромни)
  • Ігор Гробов (с. Олексіївка)
  • Євген ГЛАДУН (с. Олексіївка)

Ми не забудемо наших земляків, всіх українських воїнів та мирних людей, вбитих російським агресором.

Ніколи не пробачимо! Ніколи! 

Вічна пам’ять та слава Героям!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики