Соціальний захист

Управління соціального захисту населення Роменської міської ради

Поштова адреса: 42000, м. Ромни, бульвар Шевченка, 8.

Електронна адресаinfo21@dszn.sm.gov.ua

Панченко Ярослав Миколайович – начальник управління,

тел./факс: 5-17-06, каб. № 17

Єфімова Наталія Іванівна – перший заступник начальника управління,

тел.: 5-15-45, каб. № 16

Гончаренко Вікторія Леонідівна – заступник начальника управління,

тел.: 5-16-94, каб № 6

Детально про Управління

Інформація для осіб з інвалідністю,учасників ООС (АТО), учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Соціальні допомоги та компенсації

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради знаходиться за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 8, 2-й поверх.

Електронна адреса: ter21@dszn.sm.gov.ua

Графік роботи територіального центру:

Понеділок – Четвер:   8:00 – 17:15

П’ятниця:                     8:00 – 16:00

Обідня перерва:          12:00 – 13:00

Директор територіального центру – Шкромида ОленаСергіївна, тел. 5-41-82

Заступник директора – Крутуха Валентина Олександрівна, тел. 5-41-82

Детально про центр

 

НОВИНИ


Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з початку введення карантинних заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 р. територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради працює в посиленому режимі з дотриманням всіх норм та рекомендацій.

            На базі установи під час пандемії активно виготовлялися марлеві пов’язки власними силами. Всі працівники забезпечені індивідуальними засобами захисту (гумові рукавички, марлеві пов’язки та антисептики). Постійно організовано систематичне відвідування вдома одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю з метою мінімізації переміщення таких осіб в публічних місцях та забезпечення за потребою продовольчими товарами та медикаментами з дотриманням працівниками вимог особистої гігієни.

            За період карантину взято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома 23 особи, обслужено 480 осіб.

            За підтримки Національної мережі продуктових магазинів АТБ сформовано та адресно надано продуктових наборів 462 найбільш вразливим верствам населення, а також приватним підприємцем міста Павлом Уманцем додатково надано адресної допомоги у вигляді продуктових наборів 20 ос., які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

            В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення » розпочато функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч». Для залучення до надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, малозабезпеченим верствам населення територіальним центром надіслані звернення до приватних підприємців міста з метою забезпечення потреби зазначених категорій громадян. Відгукнулися два підприємці Павло Уманець та Зоя Язева. Допомогу у вигляді продуктів харчування отримали 23 особи.