Депутатські фракції та групи

♦ Фракція Сумської обласної партійної організації Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» (утворена 23.12.2020, третя сесія):

1. Хоменко Альбіна Миколаївна – голова фракції

2. Городецька Валентина Семенівна

3. Завадько Віктор Анатолійович

4. Козій Анатолій Вікторович

5. Бартош Ігор Григорович


♦ Фракція Сумської обласної організації політичної партії «Сила і честь» (утворена 23.12.2020, третя сесія):

1. Пашко Олександр Сергійович – голова фракції

2. Шпота Юлія Олександрівна

3. Науменко Дмитро Олексійович

4. Бабенко Ігор Анатолійович


♦ Фракція Політичної партії «Слуга народу» (утворена 14.12.2020, друга сесія):

1. Колєснік Людмила Олексіївна – голова фракції

2. Губарь В`ячеслав Олександрович

3. Северин Сергій Федорович

4. Мурка Дмитро Віталійович

5. Ремінець Василь Васильович

6. Помаран Павло Іванович

7. Свередюк Артур Миколайович


♦ Фракція Сумської обласної організації політичної партії «За майбутнє» (утворена 14.12.2020, друга сесія):

1. Лузан Євгеній Станіславович – голова фракції

2. Мицик Валерій Миколайович

3. Юрченко Тетяна Олександрівна


♦ Фракція Політичної партії «Європейська Солідарність» (утворена 05.01.2021, п’ята сесія)

1. Перезва Андрій Володимирович – голова фракції

2. Василенко Людмила Іванівна

3. Лизуненко Тамара Василівна

4. Роздобудько Володимир Васильович

5. Тітенко Наталія Іванівна


Фракція Сумської обласної організації Політичної партії «Наш край» (утворена 05.01.2021, п’ята сесія):

1. Рекута Євгеній Юрійович – голова фракції

2. Басараб Віта Вікторівна

3. Городецька Лілія Дмитрівна

4. Лопата Володимир Олександрович

5. Стеценко Світлана Олексіївна

6. Хоптинець Сергій Анатолійович


♦ Позафракційні депутати:

1. Зубан Яків Іванович (вихід із фракції Політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя» 04.04.2022 у зв’язку з припиненням діяльності фракції)

2. Карнаух Віталій Іванович (вихід із фракції Політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя» 04.04.2022 у зв’язку з припиненням діяльності фракції)

3. Солдатенко Надія Олексіївна (вихід із фракції Політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя» 04.04.2022 у зв’язку з припиненням діяльності фракції)

4. Браташ Ніна Афанасіївна (вихід із фракції Політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя» 04.04.2022 у зв’язку з припиненням діяльності фракції)

5. Безручко Володимир Іванович (вихід із фракції ПП «Наш край» 22.06.2022)

6. Менько Дмитро Дмитрович (вихід із фракції ПП «Наш край» 27.04.2022)


Депутатська група «За розвиток Роменщини» (утворена  26.07.2021, сімнадцята 17 сесія)

1. Колєснік Людмила Олексіївна – голова групи (ПП «Слуга народа»)

2. Перезва Андрій Володимирович – співголова групи (ПП «Європейська Солідарність»)

3. Василенко Людмила Іванівна (ПП «Європейська Солідарність»)

4. Лизуненко Тамара Василівна (ПП «Європейська Солідарність»)

5. Тітенко Наталія Іванівна (ПП «Європейська Солідарність»)

6. Роздобудько Володимир Васильович (ПП «Європейська Солідарність»)

7. Губарь В’ячеслав Олександрович (ПП «Слуга народа»)

8. Северин Сергій Федорович (ПП «Слуга народа»)

9. Мурка Дмитро Віталійович (ПП «Слуга народа»)

10. Ремінець Василь Васильович (ПП «Слуга народа»)

11. Помаран Павло Іванович (ПП «Слуга народа»)

12. Свередюк Артур Миколайович (ПП «Слуга народа»)