Вакансії

 

Виконавчий комітет Роменської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

 • Головного спеціаліста відділу юридичної та кадрової роботи Виконавчого комітету Роменської міської ради (тимчасово, на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до виповнення нею трирічного віку).

Вимоги до кандидатів: громадянство України,  повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст/магістр, стаж роботи за фахом не менше трьох років.

 

До конкурсу допускаються кандидати добре обізнані з комп’ютерними технологіями та вільно володіють державною мовою.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про конкурс за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 2, 2-й поверх, кімната 17.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати по телефону: 5-29-01.

Потрібні документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, електронна декларація про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), письмову згоду на обробку персональних даних, 2 фотокартки розміром 4х6.                                                  

 

  Конкурсна комісія

 

 

Список вакантних посад в управлінні соціального захисту населення Роменської міської ради

Головного спеціаліста відділу з контролю за правильністю надання державних соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пенсій.

Кваліфікаційні вимоги до конкурсантів на посади: повна вища освіта фінансово – економічного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста/ магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

До конкурсу допускаються кандидати, які добре обізнані з комп’ютерними технологіями та вільно володіють державною мовою.

Конкурс оголошено в газеті „Вісті Роменщини” від 17.01.2020 № 3.

Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають до конкурсної комісії Виконавчого комітету Роменської міської ради               (м. Ромни, б-р. Шевченка, 2, кім № 17) такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заяву про згоду на використання та оприлюднення персональної інформації;
 • заповнену особову картку (форма П-2ДС) із відповідними додатками;
 • копії документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • е- декларацію про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру щодо кандидата та членів сім’ї за 2019 рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції»;
 • довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);
 • письмову згоду на обробку персональних даних;
 • дві фотокартки розміром 4х6 см;

Строк подачі документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. 

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу, складання письмового іспиту, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном: 5-29-01 або безпосередньо у відділі юридичної та кадрової роботи Виконавчого комітету Роменської міської ради.