Ведення бізнесу
Стан підприємництва в умовах воєнного часу в Роменській міській територіальній громаді
ДАЙДЖЕСТ ГРАНТІВ ТА БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ
Місцевим виробникам, майстрам, ремісникам
Грантовий проєкт «Програма міні – грантів» для суб’єктів мікропідприємництва
До уваги суб’єктів господарювання
Затверджені протиепідемічні заходів у закладах громадського харчування на період карантину
Постановою головного санітарного лікаря України від 30.12.2020 №57 затверджені протиепідемічні заходи у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та встановлені вимоги щодо організації роботи та обслуговування відвідувачів в закладах громадського харчування на цей період.
Інноваційна освітня програма Train the Trainers
Другий випуск 𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 #2 розповість Вам про не менш корисні та гарячі теми: вебмаркетинг, цифрові продажі, вебаналітика, аналіз бізнесу за допомогою цифрових інструментів та веб промоція консалтингових послуг.
Якщо Ви вже на шляху до нових країн та Вам цікаво, як це роблять інші компанії та якими методами, читайте кейс-стаді про представників фешн та креативних секторів, зокрема:
- вихід виробників етноодягу на скандинавський ринок;
- виклик Німецького ринку українській компанії кравців;
- промоція виробника верхнього одягу на ринку Канади;
- весільні сукну в Австралії ;
- розвиток експорту до Польщі виробників картин за номерами.
𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲𝗿𝘀 для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.
Читайте другий випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань міжнародної торгівлі! https://epo.org.ua/ttt_digest-2/
Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).
Управління економічного розвитку Роменської міської ради
Корисні інтернет – посилання
Програма EGAP поширила навчальне відео щодо практичного використання інформації із державних реєстрів. Відео призначено для тих, хто працює із укладанням договорів (юристів, фінансистів, адміністраторів), факт-чекінгом (журналісти), отримує послуги від ФОП, хоче убезпечити себе від несподіванок і впевненіше почуватися у комунікації з новими партнерами. А ще це корисна інформація для ФОП. Після перегляду ви дізнаєтесь, які дані про вас є у кожному з 5 джерел і зсилатися на ці джерела, якщо, скажімо, надсилати паперову виписку з Єдиного державного реєстру вам незручно і не на часі (відпустка, лікарняний, інші причини, їх чимало).
Ця детальна інструкція – ще одна відеоінвестиція Oleksii Zelivianskyi, координатора компоненту “Е-послуги”.
У відеоматеріалі розглянуто:
1) Пошук у Єдиному державному реєстрі.
Що можна перевірити: стан (діючий або перебуває у процесі закриття), види діяльності, наявність відкритих виконавчих проваджень тощо
2) Пошук результату надання адміністративних послуг.
Що можна отримати: оригінал виписки з єдиного державного реєстру онлайн.
3) Пошук на сайті фіскальної служби
Що можна перевірити: тут знайдете відповідь на питання про відсутність чи наявність податкового боргу,
4) Пошук у реєстрі платників єдиного податку (тут можна точно перевірити, яка група ФОП і чи має право підприємець надавати ті послуги, які вам потрібні),
5) Пошук інформації про втрачені та скасовані паспорти: ловіть інструкцію про використання цієї можливості у коментах до відео.
Довідково:
послуга з реєстрації ФОП онлайн, що була розроблена Міністертвом юстиції, Державне агентство з питань електронного урядування України у співпраці з швейцарсько-українською Програмою EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа та партнерами.