Новини міста (1980)

22.10.2021 в 08:25
Коментарів немає

Адміністрація   КНП «Роменська ЦРЛ» РМР   надає інформацію щодо  ситуації,  пов’язаної з пандемією  COVID – 19 станом на 22.10.2021:

– кількість занятих ліжок для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією – 91,

– кількість вільних ліжок – 9;

– кількість ліжок, забезпечених киснем – 12;

– кількість  кисневих концентраторів – 50;

– кількість кисневих балонів – 54.

Померло в лікарні протягом доби 2 осіб.

 

21.10.2021 в 17:04
Коментарів немає

21.10.2021 в міському парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка відбулися міські змагання зі спортивної радіопеленгації. Вихованці гуртків технічного напряму Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе змагалися у пошуку двох замаскованих радіопередавачів («лисиць», які передавали сигнали у діапазонах коротких та ультракоротких хвиль) за допомогою радіоприймачів-пеленгаторів. Переможців визначали за мінімальним часом, витраченим спортсменами на пошук «лисиць». І місце виборола команда «Квант» (керівник Юрій Строкань), ІІ місце у команди «Електрон» (керівник Генадій Худогов). В особистому заліку кращими стали: Синяєв Руслан, Федій Владислав, Панасенко Максим, Пустовий Павло.

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових досягнень!

За повідомленням Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 

21.10.2021 в 15:38
Коментарів немає

Діяльність працівників Роменського міського центру соціальних служб спрямована на допомогу людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, на забезпечення соціальної підтримки найменш захищених верств суспільства.  Своєю увагою, турботою, допомогою працівники центру  повертають людині втрачені нею соціальні функції, повертають до повноцінного життя, підтримують у скрутних ситуаціях, допомагають у самовираженні, оцінюванні власних можливостей, прийнятті рішень.

Кожен їх день – це випробування на людяність, на моральність, на витривалість, на кількість кинутих зерен добра в чиєсь серце… За першою потребою вони подають руку кожному, щоб затишно було в українських родинах, щоб злагода була в кожній сім’ї, щоб щасливим було дитинство, щоб будь-яку проблему можна було здолати, а краще попередити.

За 10  місяців 2021 року фахівцями із соціальної роботи відвідано за місцем проживання 366 сімей, в яких виховується 610 дітей.

Соціальним супроводом Роменського міського центру соціальних служб  охоплено 35 сімей, що належать до категорії тих, які опинилися у  складних життєвих обставинах.

Під постійним соціальним супроводженням центру знаходиться 3 дитячих будинки сімейного типу в якому на даний момент виховується 21 дитини та 7 прийомних сімей, до яких влаштовано 15 дітей.

Протягом звітного періоду здійснено контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини у 184 сім’ях.

Центром соціальних служб проводиться робота щодо попередження насильства в сім’ї, попередження раннього соціального сирітства, профілактична робота з неповнолітніми та молоддю, які перебувають в конфлікті з законом та звільнились з місць позбавлення волі.

Працівники центру допомагають людям усвідомити відповідальність за власне життя, поліпшити його якість. Вони прагнуть почути, зрозуміти та підтримати кожного.

За повідомленням Роменського міського центру соціальних служб 

21.10.2021 в 15:37
Коментарів немає

Звертаємо увагу мешканців та гостей Роменської міської територіальної громади на погіршення погодніх умов: вночі 22 жовтня по Сумській області збережуться пориви південно-західного вітру 15-20 м/с (І-й рівень небезпечності, жовтий).

Бережіть себе та своїх рідних.

За повідомленням Роменської метеостанції

21.10.2021 в 10:52
Коментарів немає
На території Сумської області з 00 год. 00 хв. 23 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 жовтня.
Як зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в регіоні спостерігається системне збільшення показників завантаженості ліжок з киснем, госпіталізації, а також коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищує 35%.
Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 23 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Сумської області.
В регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.
Голові Сумської облдержадміністрації Дмитру Живицькому доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.
Крім того, Чернігівській, Львівській, Рівненській та Житомирській областям доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм, збільшити ліжковий фонд та ввести додаткові карантинні обмеження на територіях об’єднаних територіальних громад, в яких фіксуються найбільші спалахи захворюваності на COVID-19.
За матеріалами офіційного веб-сайту Сумської ОДА
21.10.2021 в 09:14
Коментарів немає
Станом на 21.10.2021 надаємо інформацію щодо  ситуації,  пов’язаної з пандемією  COVID – 19 в Роменській міській територіальній громаді:
– кількість занятих ліжок в лікарні для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією – 82;
– кількість вільних ліжок – 18;
– кількість ліжок, забезпечених киснем – 12;
– кількість  кисневих концентраторів – 50;
– кількість кисневих балонів – 54.
За повідомленням адміністрації   КНП «Роменська ЦРЛ» РМР 
20.10.2021 в 14:58
Коментарів немає

19 жовтня пожежники комунальної установи «Місцева пожежна охорона Роменської міської територіальної громади» завдяки підтримці громадської організації «Ділова агенція розвитку» отримали гуманітарну допомогу.

9 пожежних команд були повністю оснащені пожежними речами, а саме: куртками, штанами, комбінезонами, тощо. Оновлення бойового одягу значно підвищить їх спроможність та ефективність, дозволить з меншим ризиком для життя виконувати різноманітні завдання з ліквідації пожежі та надзвичайних ситуацій.

Висловлюємо щиру подяку громадській організації “ДАР”за небайдужість та підтримку.

За повідомленням КУ «Місцева пожежна охорона Роменської МТГ»

20.10.2021 в 13:30
Коментарів немає

На черговому засіданні виконавчого комітету 20.10.2021 розглянуто 16 питань порядку денного.

Виконавчим комітетом затверджені проекти будівництва за об’єктами «Будівництво очисних споруд с. Біловод, Роменського району Сумської області» та «Нове будівництво мостового переходу через р. Сула по вул. Полтавській в м. Ромни Сумської області». На сьогоднішній день вже проводяться конкурсні торги щодо визначення підрядної організації для виконавця робіт з будівництва мостового переходу через р. Сула по вул. Полтавській в м. Ромни Сумської області.

Прийняте рішення «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», яким врегульоване питання забезпечення реалізації визначеної законодавством процедури проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку і співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Низка рішень стосувалася встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

Теплопостачальні підприємства купуватимуть газ для опалення бюджетних установ у опалювальному сезоні 2021-2022 років за ціною 16,390 грн/куб. м (без ПДВ), таку домовленість передбачає меморандум, підписаний між урядом та органами місцевого самоврядування. Така ж сама ціна на газ передбачена і для релігійних організацій.

Тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надає КП «Ромникомунтепло» РМР для бюджетних установ та релігійних організацій, встановлено у розмірі 3893,89 грн/Гкал (з ПДВ).

Тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надає КП «Ромнитеплосервіс» РМР» для бюджетних установ, встановлено у розмірі 3581,98 грн/Гкал (з ПДВ).

Необхідно зазначити, що на поточний опалювальний період ціна на газ для надання послуг з опалення населення зафіксована та встановлена у розмірі 7,420 грн/куб. м (з ПДВ). Тому тарифи на надання послуг з опалення населення, встановлені на засіданні виконкому 15.09.2021, не змінюються.

Тариф на газ для надання послуг з опалення для всіх інших категорій споживачів є «вільним», залежить від ринкових умов та становить 24,830 грн/куб. м (без ПДВ). Зважаючи на це, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для інших споживачів, які надають:

КП «Ромникомунтепло» РМР – у розмірі 5232,64 грн/Гкал (з ПДВ);

КП «Ромнитеплосервіс» РМР» – у розмірі 4849,67 грн/Гкал (з ПДВ).

Рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, набудуть чинності з моменту їх оприлюднення в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» та обов’язкового повідомлення про це споживачів виконавцями послуг у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на рішення відповідних органів.

На засіданні виконавчого комітету прийнято також ряд рішень, що стосуються соціального захисту, забезпечення житлом, освіти та інші. З усіма рішеннями в подальшому можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради.

  За повідомленням загального відділу

20.10.2021 в 11:54
Коментарів немає

З метою підвищення правової поінформованості громадян щодо нового механізму реалізації їхнього права на отримання відповідних видів державної соціальної підтримки Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розроблено інформаційні матеріали на тему: «Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення».

Нагадаємо, що з 01 липня 2021 року запроваджено єдиний механізм прийняття територіальними громадами від громадян всіх заяв та документів для призначення будь-яких соціальних допомог, пільг, субсидій компенсацій, тощо.

Все, що повинно зацікавити пільговика – читайте у інформації, яка наведена нижче.

Презентація: Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення (19.10.2021)