Новини міста (288)

13.12.2019 в 14:15
Коментарів немає

У рамках офіційного візиту Президента України В. Зеленського до Азербайджанської Республіки Торгово-промислова палата (ТПП) України з Посольством України в Азербайджані та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані організовує діловий візит українських підприємців для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі, який відбудеться з 15 по 18 грудня 2019 року в м. Баку.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті ТПП України  (https://www.ucci.org.ua). Контактна особа: Ольга Сухенко, тел. +38067 2309038, +38044 4619807, e-mail: oas-ier@ucci.org.ua, Дирекція міжнародного співробітництва ТПП України.

13.12.2019 в 09:00
Коментарів немає

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС!

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання. 

Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, добробуту та благополуччя!

 

З повагою, міський голова                                         Сергій Салатун

 

13.12.2019 в 08:18
Коментарів немає

17.12.2019 0 17.00 в міському будинку культури відбудеться звіт депутатів міської ради ПП «За Україну!» . Перед виборцями будуть звітувати Валентин Бондаренко, Юлія Магденко, Яна Журенко, Наталія Іваненко.

12.12.2019 в 16:29
Коментарів немає

Шановні друзі, запрошуємо вас на святковий концерт “Сторінками світового кіно” з нагоди двадцятиліття нашого творчого колективу. Сподіваємось, що пісні та мелодії з улюблених кінофільмів подарують вам позитивні емоції та гарний настрій.
Отже 20 грудня, 18:00, Міський будинок культури.
Чекаємо на зустріч.

 
11.12.2019 в 20:02
Коментарів немає

Повідомляємо, що 17 грудня 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання шістдесят дев’ятої сесії Роменської міської ради сьомого скликання.

11.12.2019 в 10:43
Коментарів немає

Під головуванням очільника міста Сергія Салатуна проведено нараду щодо ситуації з пожежою на полігоні для зберігання ТПВ та на території КП «ККП».

За інформацією директора комунального підприємства Олександра Яковенка, виникла пожежа спочатку на території підприємства, на наступний день загоряння виникло на полігоні для зберігання ТПВ, за словами керівника  вже третю добу пожежники ліквідовують вогонь. На думку керівництва підприємства випадковість загоряння малоймовірне.

Секретар міської ради запропонував розглянути питання  організації охорони   вищевказаного об’єкту.

Олександр Шевченко, начальник управління житлово – комунального підприємства повідомив, що спільно з МЦШР ДСНС України в Сумській області тривають роботи щодо ліквідації пожежі, залучено спецтехніку.

Сергій Салатун звернувся до  представника Роменського відділу поліції ГУНП В Сумській області  провести розслідування щодо причин виникнення пожежі на двох об’єктах.

 

11.12.2019 в 09:50
Коментарів немає

На початку засідання Тетяна Баляба, начальник відділу культури прозвітувала про  стан виконання розпорядження міського голови «Про міську робочу групу з підготовки  матеріалів до Всеукраїнського науково – просвітницького, історико – краєзнавчого проекту «Місця пам’яті  Української революції 1917 – 1921 років».

Начальник Управління соціального захисту населення Ярослав Панченко доповів, що здійснюється належним чином оплата всіх соціальних виплат.

Олександр Шевченко, начальник Управління ЖКГ повідомив, що відремонтовано  ліфти в будинках по вул. Маяковського, П.Калнишевського. 

Звернув увагу, що технічним наглядом заборонено проведення робіт, тому їх  виконання перенесено на наступний рік, на весну.

Повідомив, що вночі було здійснено підпал полігону для зберігання ТПВ. Олександр Петрович наголосив, що для розслідування даного факту  необхідно підключати правоохоронні органи.

Сергій Салатун дав доручення секретарю міської ради зібрати нараду з даного питання, до її складу включити представників правоохоронних органів та МЦШР ДСНС України, депутатів міської ради (голів фракцій).

 

10.12.2019 в 11:22
Коментарів немає

Нещодавно на базі Сумського міжрегіонального вищого професійного училища відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляли учениці Яценко Яна, Ярмак Ірина, Кочур Анастасія (група К-2), Марціновська Вікторія, Тритяк Ганна, Коваль Тетяна (група КК-2), Полуян Вікторія, Дерев’янко Юлія (група КК-3), Динник Леся (група К-1).

Команда навчального закладу завзято боролася за вихід до наступного туру змагань. Серед команд-учасниць дівчата Роменського училища були найкращимиу своїй підгрупі та в підсумку посіли ІІ місце.

Вітаємо юних спортсменок!Бажаємоспортивних успіхів, особистих та командних перемог у спартакіаді!

10.12.2019 в 11:12
Коментарів немає

У контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1017-р, Міністерство  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України здійснює до 31 січня 2020 року опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства. 

Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації, внесення змін до нормативно-правових актів  у галузі валютного регулювання.

 

Опитувальний лист  можна заповнити  за посиланням в мережі інтернет:

 https://forms.gle/JLKBNGWnum22DykCA 

 

                                                                                              Управління економічного розвитку

10.12.2019 в 10:36
Коментарів немає

Особливості

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО.

Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО:

  • процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО
  • завдання пробного ЗНО відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО
  • участь у пробному ЗНО надаєможливість попрацювати з зошитом та бланками відповідей, отримати результат
  • у пробному тесті з іноземних мов присутня частина тесту – «Аудіювання».

Пробне ЗНО з української мови і літератури –21 березня. З математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня 2020 року (тестування з усіх предметів починається одночасно).

 

Вартість

Вартість пробного ЗНО за одне тестування в2020 році складає 141гривні(у Полтавській, Сумській та Харківській області). Участь у пробному ЗНО є добровільною.

 

Реєстрація

На сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» з 03 до 24 січня 2020 року відбудеться реєстрація на пробне ЗНО.

Під час реєстрації на пробне ЗНО учасник самостійно обрає округ проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку.

Особливістю реєстрації на пробне ЗНО у 2020 році є обов’язкове завантаження оформленої реєстраційної Заяви до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (надсилати таку заяву поштою НЕ ПОТРІБНО).

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг на рахунок Харківського РЦОЯО. Оплатити послугу можна в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.

Всі особливості реєстрації будуть описані в інструкції до реєстраційної програми.

 

Особливі освітні потреби

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації:

– присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО (дактилолог);

– надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора (текст промови інструктора);

– надання можливості використання слухового апарата, імпланта (апарат/імплант);

– надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання) (текст до аудіювання);

– надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача (збільшувач);

– надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16 (шрифт кеглем 16);

– надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі (перший поверх).

 

Директор: Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64.

Контактна особа: Шматько Олена Євгеніївна, начальник організаційно-методичного відділу ХРЦОЯО, 057 7050737, 0978323 496.

Більше інформації про ЗНО, пробне ЗНО можна знайти на наших сторінках Фейсбук, Телеграм, Інстаграм