Новини міста (813)

25.09.2020 в 12:47
Коментарів немає

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатуна.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 № «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» Роменська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила внести зміни до п. 2 протоколу Роменської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 41 від 18.09.2020:

 1. У підпункті 1 слова «концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності)» виключити;
 2. доповнити пункт 2 підпунктом 3 такого змісту:

– забороняється відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти».

25.09.2020 в 09:06
Коментарів немає

22 та 24 вересня 2020 року міський голова Сергій Салатун провів виїздні робочі зустрічі в Коржівській, Миколаївській, Перехрестівській, Погожокриницькій та Заруднянській сільських радах, які увійшли до складу Роменської ОТГ за участю заступника міського голови Сергія Хоронька, начальників управлінь та відділів міської ради та представників органів місцевого самоврядування сільських рад.

У ході спілкування піднімалися актуальні питання роботи об’єднаної територіальної громади. Зокрема, йшлося про особливості функціонування закладів освіти, культури та реалізацію державної політики щодо соціального захисту, фізичної культури та спорту, виплати державних соціальних допомог  та субсидій,  проведення ремонту доріг, надання адміністративних послуг тощо.

«Ми повинні докласти максимум зусиль для розвитку Роменської ОТГ і подолання усіх труднощів, з якими прийдеться зіштовхнутися, адже сьогодні є дуже багато питань, які потребують вирішення на місцях. Залишилось знайти порозуміння, об’єднатися і тільки разом крокувати вперед», – зазначив Сергій Салатун під час зустрічі.

25.09.2020 в 08:35
Коментарів немає

Офіс з просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers!

Даний 6-ти місячний навчальний курс послугує чудовим стартом для консультантів-початківців у експорті, або ж допоможе розвинути вже наявні навички у спеціалістів з досвідом. До навчання запрошуються команди із 5 осіб, представники державного та приватного секторів. Якщо ж не зібралася команда – не біда: подавайте персональну заявку, ми знайдемо для Вас особисту dream team!

Що включає програма навчання:

 • 7 освітніх модулів, які прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності;
 • 12 онлайн-сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями для кожної команди;
 • 6 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Великої Британії, Німеччини та Фінляндії, де ви отримаєте максимум у доступному форматі;
 • Сертифікат міжнародного зразка за результатами навчання та успішного проходження курсу;
 • Бонуси та подарунки командам-переможцям, що визначатимуться після кожного модулю.

Реєструйтеся вже сьогодні: https://goo.su/1xhj

Деталі про особливості програми, а також умови участі Ви можете знайти за посиланням: https://epo.org.ua/education/train-the-trainers/

_____

Програма фінансується Державним департаментом США (Emerging Donors Challenge Program Round Seven), А також Міністерством закордонних справ Естонії (Проєкт з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі, лише покривають логістичні витрати.

Управління економічного розвитку Роменської міської ради

           

25.09.2020 в 08:23
Коментарів немає

П’яний за кермом 

Роменською місцевою прокуратурою в серпні поточного року до суду з обвинувальним актом надіслано кримінальне провадження за фактом пропозиції службовій особі неправомірної вигоди.

Так, 18.06.2020 громадянин Б. запропонував працівнику Роменського ВП неправомірну вигоду в сумі 2000 грн. за не притягнення його до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Вироком Роменського міськрайонного суду від 22.09.2020 особу засуджено за ч. 1 ст. 369 КК України та призначено покарання у виді штрафу. Враховано те, що особа активно сприяла слідству та уклала угоду про визнання винуватості. Вирок суду не набрав законної сили.

 

Лікарку визнано винною в неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки

Роменською місцевою прокуратурою в суді доведено вину лікарки Роменської центральної районної лікарні в неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.

Нагадуємо, що 2 січня 2018 року місцева жителька зі скаргами на біль внизу живота звернулась до зазначеного медичного закладу. Наступного дня лікарем акушер-гінекологом пацієнтці було проведено хірургічну маніпуляцію. Вже 5 січня жінку виписали. У зв’язку з погіршенням стану здоров’я 13 січня жінка знову звернулась за допомогою до лікарів. Лише наступного дня її госпіталізували та прооперували. Стан пацієнтки погіршувався з кожним днем і вже 19 січня жінці провели чергове оперативне втручання, під час якого видалили частину внутрішніх органів. Так і не прийшовши до свідомості після операції, пацієнтка 3 лютого 2018 року померла.

Згідно висновку експертів, першочергово пацієнтці встановили неточний діагноз, при цьому були протипоказання для призначення хірургічної маніпуляції. Однак саме під час її проведення 3 січня 2018 року було пошкоджено внутрішній орган жінки. Після цього пацієнтці призначено невідповідну антибіотикотерапію. Навіть після оперативного втручання 14 січня медики не встановили правильний діагноз пацієнтці, а також призначили неефективний антибіотик. Смерть жінки настала внаслідок сепсису та інтоксикації.

Як повідомив керівник Роменської місцевої прокуратури Володимир Кузченко, за вироком Роменського міськрайонного суду 24 вересня 2020 року обвинувачену визнано винною та позбавлено права займатися діяльністю з надання медичної допомоги та медичного обслуговування на строк до трьох років (ч. 2 ст. 140 КК України).

 

24.09.2020 в 16:00
Коментарів немає

Укладання асфальтобетонного полотна по вул. Київській завершено. Відповідно до договору підрядною організацією буде виконано планування узбіч механічним способом. Заплановано нанесення дорожньої розмітки.

24.09.2020 в 15:19
Коментарів немає

З 21 по 23 вересня  2020 р. в м. Ромни  на стадіоні  ім. Володимира  Окіпного  пройшли  змагання з футболу  серед команд юнаків в залік  міського етапу ІІІ літньої  Гімназіади України серед учнівської молоді м. Ромни. 

В змаганнях взяли участь шість  збірних команд школярів закладів загальної середньої освіти  міста  І та ІІ груп: СЗОШ № 1, ЗОШ № 4, ЗОШ № 7, ЗОШ № 10; ЗОШ № 6, ЗОШ № 8 ( 90 учасників ).

         Серед команд І групи  перше місце виборола СЗОШ №1, друге та третє місця посіли команди ЗОШ № 4 та ЗОШ № 10 відповідно.

          Серед  команд ІІ групи І місце  виборола команда  ЗОШ № 6.

          Команда – переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою,  команди призери нагороджені грамотами відділу освіти виконконавчого комітету Роменської міської ради.  

24.09.2020 в 15:08
Коментарів немає

Сьогодні міський голова проінспектував завершення робіт з облаштування центрального входу ДНЗ № 3 «Оленка» (укладання тротуарної плитки і заміна бордюрів) та початок робіт по відновленню асфальтного покриття в рамках капітального ремонту каналізаційної системи закладу.
Протягом 2019-2020 років у дитячому садку був проведений капітальний ремонт каналізаційної системи садочка на загальну суму 28144,77 грн (2019р.-104900,85 грн; 2020р.-176843,92грн.). Згідно проектно-кошторисної документації було замінено 6 вигрібних колодязів, проведено улаштування зовнішнього каналізаційного трубопроводу довжиною 96 метрів. Внутрішні роботи передбачали: заміну каналізаційних труб, заміна кахлю на стінах, на підлозі, підшивка стелі на пральні.
Крім цього, з міського бюджету були виділені додаткові кошти на заміну 9 вікон у групових приміщеннях та 2-х дверей пожежних виходів, що сприяло безпечному та здоровому перебуванню дітей у закладі.
Станом на сьогодні, виділено ще 98 000 грн, що дозволить провести заміну 11 віконних блоків.
Всі учасники освітнього процесу ДНЗ № 3 «Оленка», на чолі з завідувачем Іриною Ніколюк щиро вдячні міському голові Сергію Салатуну за підтримку та участь у вихованні підростаючого покоління.

24.09.2020 в 14:40
Коментарів немає

Якісне освітлення  вулиць м.Ромни – одне з пріоритетних завдань, на якому наголошує міський голова Сергій Салатун. 
Відповідно до укладеного договору між Управлінням ЖКГ та підрядною організацією ФОП “Сердюк”,  замінено 300 ламп на опорах вуличного освітлення, проведено 40 ремонтів світильників та замінено сорок штук на нові,проведено нову лінію. Виявлено та проведено ремонтні роботи по найбільш проблемних ділянках: по вул. Конотопській, Київській, бульвар Московського, Філатова, Елекриків.

 

 

24.09.2020 в 08:56
Коментарів немає

 19-20 вересня 2020 року в м. Запоріжжя відбувся відкритий кубок  України з кіокушин карате (WKB). У змаганнях взяли  участь представники майже всіх областей України (більше ніж 500 учасників).

Сумську область представляли  вихованці спортивного клубу «Арадеш» (тренер С.Магомедов).

Юні спортсмени завоювали такі місця:

1 місце – Магомедова Розаліна( версія ката)

2 місце – Ілляшенко Вадим(розділ ката)

3 місце – Ілляшенко Вадим ( розділ  куміте)

 

23.09.2020 в 14:45
Коментарів немає

18-20 вересня 2020 року відбувся  відкритий Кубок м. Черкаси з гімнастики спортивної, в якому взяли участь 78 гімнасток з міст Чернігів, Ромни, Черкаси.

         За результатами змагань вихованки Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  посіли наступні місця за програмами:

 • КМС : Захарченко Ельвіра та Киба Вікторія – 3 місця
 • 1роз.: Бараник Анастасія та Усик Софія – 2 місця
 • 2роз.: Бабенко Аріна – 3 місце
 • 3 роз.:ШейкоВікторія – 3 місце
 • 1 юн.роз.: Чередніченко Марія – 2 місце; Ведмідь Вікторія – 2 місце; Тімуш Аліса -3 місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та цінними призами організаторів змагань.

Команду до змагань підготували тренери-викладачі Тетяна Момоток, Світлана Стрелець,  Оксана  Гірман  та тренер-викладач з хореографії Ірина Павленко.