Новини міста (695)

13.07.2020 в 09:14
Коментарів немає

Запрошуємо долучитися до роботи обласного молодіжного онлайн форуму «МолодьDіє…і на карантині також», що відбудеться 16-17.07.2020 в режимі тематичних zoom-зустрічей.

Теми зустрічей, спікери та модератори, орієнтовний час проведення а також посилання, за якими ви зможете підключитися до активностей форуму, наведені у Програмі обласного онлайн форуму «МолодьDіє…і на карантині також», що додається.

Програма включень обласного онлайн форуму

13.07.2020 в 08:50
Коментарів немає

З метою удосконалення взаємодії між громадянами та працівниками Управління адміністративних послуг Роменської міської ради, створена «гаряча телефонна лінія». Головне завдання якої – забезпечити швидке реагування на проблемні питання, порушені в телефонних зверненнях. Як показує практика, такий вид комунікації дає змогу підвищити якість адміністративних послуг, покращити їх доступність для громадян та удосконалити роботу в цілому.

Звернувшись на «гарячу лінію», кожен зможе отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста, повідомити про недоліки в роботі Управління та висловити свої пропозиції щодо їх оптимізації, що і є головними завданнями «гарячої лінії». 

Прийом телефонних дзвінків здійснюється в Управлінні кожного вівторка з 17:00 до 20:00 за телефонами 5-33-00, (098)7834866 та (066)7044823.

10.07.2020 в 14:12
Коментарів немає

10.07.2020 відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Валерія Мицика.

Роменська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:

  1. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни» РМР звернутися з офіційним повідомленням щодо порушення карантинних вимог та самоізоляції особою, яка захворіла на коронавірус.
  2. Начальнику Роменському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області посилити роботу співробітників відділу під час рейдів постійно діючої мобільної групи з контролю за виконанням розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 41-ОД «Про зупинення об’єктів загального користування, розташованих у м. Ромни, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену корона вірусом COVID19».

Також комісія вирішила:

Визначити місцем проведення самоізоляції для 12 контактних осіб, які мешкають у гуртожитку по вул. Горького 56-б (згідно наданого списку) за місцем їх проживання, за умови дотримання протиепідеміологічних вимог і карантину.

Директору Роменського колледжу СНАУ забезпечити:

Розміщення інформації про дотримання правил самоізоляції, проінформувати про необхідність обмеження доступу сторонніх осіб до місця проживання осіб, котрі перебувають на самоїзоляції в гуртожитку по вул. Горького 56-б.

Проведення заходів дезінфекції сходів по гуртожитку.

Роменському ВП ГУ НП у Сумськый області забезпечити контроль, шляхом проведення перевірок, за дотриманням самоізоляції контактних осіб проживаючих у гуртожитку по вул. Горького 56-б.

Роменському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області забезпечити посилений контроль за дотриманням протиепідемічних вимог, проведення перевірок згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 313, в гуртожитку по вул. Горького 56-б.

Керуючій філією ТВБВ «Ощадбанку» № 10018/0121 забезпечити:

Самоізоляцію 12 контактних осіб із числа працівників.

Проведення заходів дезінфекції в приміщенні філії ТВБВ «Ощадбанку» № 10018/0121 та посилений контроль за дотриманням посадовими особами та громадянами протиепідемічних заходів, встановлених законодавством на час карантину.

Керуюча філією ТВБВ «Ощадбанку» № 10018/0121 несе персональну відповідальність за порушення  умов дотримання протиепідемічних заходів на час карантину.

Роменському ВП ГУ НП у Сумській області забезпечити контроль, шляхом проведення перевірок, за дотриманням самоізоляції контактних осіб із числа працівників філії ТВБВ «Ощадбанку» № 10018/0121.

Роменському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області забезпечити посилений контроль за дотриманням протиепідемічних вимог, проведення перевірок згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 313, в приміщенні філіі ТВБВ «Ощадбанку» № 10018/0121.

На період дії карантину з 10.07.2020 в Управлінні адміністративних послуг Роменської міської ради робота розпочинається з 08.00 години.

 

10.07.2020 в 14:05
Коментарів немає

8 липня 2020 року у ЗОШ № 7,  в якій тривають ремонтні роботи у рамках проєкту «Велике будівництво»,  начальником відділу освіти Іриною Івницькою було проведено розширену робочу нараду за участю директора підрядної організації  ТОВ «БІГ « Новапроект»  Олексія Куліша,  головного інженера ТОВ «БІГ «Новапроект» Олександра Пилипця,  головного інженера проекту від ТОВ «БКП «Архбудпроект» Сергія Гаврилова, старшого інспектора відділу технічного нагляду Департаменту капітального будівництва Сумської ОДА Вадима Глуха, директора ЗОШ № 7 Світлани Федько, інженера з технагляду відділу освіти Олексія Ященка, відповідального за виконання робіт від ТОВ «БІГ « Новапроект» Олега Рубана.

Під час наради було обговорено основні проблеми, які виникли під час проведення ремонтних робіт, уточнено строки виконання. 

10.07.2020 в 13:30
Коментарів немає

9 липня 2020 року відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.  Для проходження тестування в м. Ромни зареєструвалося 720 бажаючих, для яких було створено 48  аудиторій у  3 пунктах тестування (ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», Роменський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету) . Участь у тестуванні взяли  470  чол.  – це  65 % від загальної кількості зареєстрованих.

10.07.2020 в 09:04
Коментарів немає

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року за № 284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»,  та Положення «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в м. Ромни» затвердженого сесією Роменської міської ради  08.07.2020 було проведено чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в м. Ромни при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Комісія з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в м. Ромни виконуючи свої функції згідно Положення розглядає питання відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Ромни внаслідок порушення вимог земельного законодавства, а саме: використання земельних ділянок без оформлення документів, що посвідчують право на земельні ділянки відповідно до закону, ухилення від укладання договорів оренди землі на земельні ділянки та сплати коштів до міського бюджету за використання земельних ділянок.

Комісією було розглянуто 5 фізичних осіб, які використовують земельні ділянки комунальної власності без правовстановлюючих документів та ухиляються від сплати коштів до міського бюджету за їх використання. За даними особами комісією були визначені збитки у вигляді недоотриманої орендної плати за використання земельних ділянок на загальну суму 232325,73 грн.

Відповідно по кожному суб’єкту господарювання складені акти комісії. В одному з випадків особа, яка завдала шкоду територіальній громаді м. Ромни добровільно виявила бажання відшкодувати суму збитків. Щодо інших осіб, то згідно прийнятого Положення їм буде запропоновано відшкодувати визначені збитки в добровільному порядку. У разі їхньої незгоди на добровільне відшкодування Роменською міською радою буде вирішуватися питання примусового стягнення відповідних коштів з осіб, що завдали шкоду в судовому порядку.

 

 

 

09.07.2020 в 10:11
Коментарів немає

09.07.2020 під головуванням керуючого справами виконкому Лариси Сосненко та начальника відділення військового обліку і бронювання сержантів і солдатів запасу Роменського міського об’єднаного військового комісаріату Альберта Домрачева відбулися методичні навчання з кадровими працівниками управлінь, відділів Виконавчого комітету Роменської міської ради, комунальних підприємств та організацій м. Ромни по  питанню «Організація роботи щодо ведення військового обліку та бронювання, вжиття заходів для поліпшення роботи із забезпечення функціонування системи військового обліку та організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний  час відповідно до вимог нормативно-правових актів з питань військового обліку».

 

08.07.2020 в 15:43
Коментарів немає

Держава гарантує учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни  АТО право на безоплатне санаторно-курортне лікування, яке закріплено у ст. 4 Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, ст. 12-16 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Для проходження санаторно-курортного лікування учаснику АТО потрібно не просто написати заяву до управління  соціального захисту населення , а й самому обрати санаторно-курортний заклад відповідного профілю захворювання та бажану дату заїзду (постанова КМУ від 31.03. 2015 року № 200).

Забезпечення санаторно-курортними путівками здійснюється шляхом укладання тристоронніх угод між санаторно-курортними закладами, учасником бойових дій та управлінням соціального захисту населення.

Наказом Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України від 11.01.2020 року № 4 «Про встановлення граничної вартості санаторно-курортної путівки  (ліжко-дня) у 2020 році» для учасників бойових дій та учасників війни з числа учасників антитерористичної операції на 2020 рік встановлена гранична вартість путівки:

– на 18 днів – 11988,00 грн;

– на 19 днів – 12654,00 грн;

– на 20 днів – 13320,00 грн;

– на 21 день – 13986,00 грн, (666,00 грн. за один ліжко-день) з податком на додану вартість.

За бажанням учасникам бойових дій можуть надаватися додаткові послуги за умови оплати санаторно-курортному закладу вартості наданих послуг за рахунок власних коштів чи інших джерел, не заборонених законодавством.

Отже, для проходження санаторно-курортного лікування учасник АТО повинен подати до управління соціального захисту населення Роменської міської ради наступний пакет документів:

1) заяву про бажання оздоровитися в певному санаторії із зазначенням бажаних дат заїзду;

2) медичну довідку форми 070/О;

3) паспорт;

4) ідентифікаційний код;

5) посвідчення учасника бойових дій;

6) довідка про безпосередню участь в АТО.

За додатковою інформацією та оформленням документів  звертайтеся в управління соціального захисту населення Роменської міської ради за адресою: бульвар Шевченка, 8, 2-й поверх, каб. № 8 тел.: 5- 31-44.

08.07.2020 в 15:33
Коментарів немає

Відбулась нарада, на якій обговорили стан відповідності виборчих дільниць, розташованих на території м. Ромни, вимогам, прописаним у діючих нормативних актах. Головуючий на нараді секретар міської ради Валерій Мицик зауважив, що в Ромнах приміщення, що відводяться для роботи дільничних виборчих комісій та голосування, вже випробувані не одними виборами, є найбільш оптимальними з усіх можливих у кожному виборчому окрузі. По можливості ми будемо дотримуватися вимог, які ставляться до таких приміщень, адже необхідно забезпечити найкраще їх облаштування для проведення місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Треба зазначити, що в м. Ромни Центральною виборчою комісією утворено 23 звичайні виборчі дільниці і 2 спеціальні виборчі дільниці (у Роменській ЦРЛ і Обласній клінічній спеціалізованій лікарні), що діють на постійній основі.