Громадські слухання

20.02.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань проекту «Внесення змін до Генерального плану та плану зонування території міста Ромни Сумської області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього, «Внесення змін до Історико-архітектурного опорного плану м. Ромни Сумської області»  

22.01.2021

      Відповідно до статті  19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста.

            Розпорядженням міського голови від 12.01.2021 року  № 8-ОД створено робочу групу з розробки проекту Статуту Роменської міської територіальної громади.

            Відповідно до частини 1 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», проєкти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніше, як за 10 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

            У зв’язку з цим, Роменська міська рада оприлюднює проект Статуту Роменської міської територіальної громади для обговорення усіма членами територіальної громади. Усі бажаючі можуть надавати свої пропозиції, зауваження щодо змісту статуту як в цілому, так і щодо окремих його положень.

            Просимо пропозиції та зауваження щодо змісту статуту надавати  до «_22__»  лютого 2021 року  на адресу: б-р Шевченка, 2, каб. 15, 16 або на електронну адресу: yurist@romny-vk.gov.ua

            Контактна особа: головний спеціаліст відділу правового забезпечення Шкиль Валентина Володимирівна тел. (05448)  5-29-01

            Усі пропозиції та зауваження будуть враховані при підготовці та затвердженні статуту громади на сесії міської ради