Громадські слухання

11.06.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (с. Великі Бубни)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

Скан-копія газети Панорама 

11.06.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (с. Малі Бубни)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

Скан-копія газети Панорама 

11.06.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ПАТ “УКРНАФТА” ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (с. Веселий Степ)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

Скан-копія газети Панорама 

11.06.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ПАТ “УКРНАФТА” ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (с. Коржі)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

Скан-копія газети Панорама

11.06.2024

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності (с. Малі Бубни)

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

Скан-копія газети Панорама 

07.06.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЕКТІВ «ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ С. ВЕЛИКІ БУБНИ, С. РОГИНЦІ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

29.05.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЕКТІВ «ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ С. ВЕЛИКІ БУБНИ, С. РОГИНЦІ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

06.05.2024

Відповіді на звернення громадян щодо врахування громадських інтересів у пр

оекті містобудівної документації – «Внесення змін до Генерального плану та плану зонування території міста Ромни Сумської області», звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього та проєкту «Внесення змін до Історико-архітектурного опорного плану м. Ромни Сумської області».

29.04.2024

Протокол про проведення громадських слухань проєкту ” Детальний план території, обмеженої вул. Конотопськаою та вул. Петропавлійською у м. Ромни Сумської області”

Посилання на відеозапис – https://drive.google.com/file/d/1v8_xS5JMnaRD4lGkKMEeeITR2lhUCkYq/viewusp=sharing

Посилання на аудіофайл –
https://drive.google.com/file/d/1v8_xS5JMnaRD4lGkKMEeeITR2lhUCkYq/v

Посилання на аудіофайл –
https://drive.google.com/file/d/1v8_xS5JMnaRD4lGkKMEeeITR2lhUCkYq/v

Список реєстрації учасників громадських слухань 1

Список реєстрації учасників громадських слухань 2

12.04.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань проекту «Детальний план території, обмеженої вул. Конотопською та вул. Петропавлівською у м. Ромни Сумської області»

Містобудівна документація розроблена ТОВ «Промінь+С» на замовлення Виконавчого комітету Роменської міської ради Сумської області на підставі рішення сорок дев’ятої сесії восьмого скликання Роменської міської ради від 6 лютого 2023 року https://romny-vk.gov.ua/rishennya-miskoi-radi-uk/8-sklikannya/049-sorok-devyata-sesiya-romenskoi-misk/ та завдання на виготовлення проекту «Детальний план території, обмеженої вул. Конотопською та вул. Петропавлівською у м. Ромни Сумської області»  https://1drv.ms/b/s!ApV2jmOBxqhNl0TVv-YAw5GuUK9G?e=iUl5eK   

 Громадські слухання та презентація проєкту містобудівної документації відбудеться «19» квітня 2024 р. о 13.30 за адресою: бул. Шевченка, 2, м. Ромни, сесійний зал.

      У громадських слуханнях можуть брати участь:

  • громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

З метою ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб, реєстрація учасників громадських слухань здійснюється за наявності документів, що підтверджують особу.

Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можливо в приміщенні Роменської міської ради, за адресою: Сумська обл., м. Ромни, бул. Шевченка, 2,  з 29 березня 2024 р. по «30» квітня 2024 р. включно та на офіційному порталі Роменської міської ради – https://romny-vk.gov.ua/ (крім інформації з обмеженим доступом).

Додатково надаємо можливість вільного доступу до матеріалів містобудівної документації на паперових носіях у вихідні дні та в неробочий час: «14» квітня 2024 року з 13.00 год. до 14.00 год. «15», «16», «17» та «18» квітня 2024 року з 17.00 год. до 18.00 год., за адресою: Сумська обл., м. Ромни, бул. Шевченка, 2.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за поштовою адресою: 42000, Сумська обл., м. Ромни, бул. Шевченка, 2. та за електронною адресою: misto@romny-vk.gov.ua у строк визначений для проведення процедури громадського обговорення, що становить не менше 30 днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації: з «29» березня 2024 р. по «30» квітня 2024 р. включно. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються. Остання дата прийняття пропозицій (зауважень) «30» квітня 2024 р.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування наведена у розділі 2.13 Природні та ланшафтно- рекреаційні території  пояснювальної  записки до проєкту. Згідно зазначеного обґрунтування ДПТ не підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій: Литвиненко Юрій Анатолійович – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста, тел.: +38 (05448)54094 .

Виконавчий комітет Роменської міської ради

10.04.2024
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ (ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА»)
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність
Планованою діяльністю передбачається відновлення використання складу паливомастильних матеріалів зі встановленим резервуарним парком та організованим місцем видачі пального на території тракторної бригади ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» за адресою: Україна, Сумська область, Роменський район, с. Пустовійтівка, 4-Й провулок Центральної, 2-Д. Передбачається відновлення експлуатації чотирьох горизонтальних наземних резервуарів для зберігання нафтопродуктів (бензин, дизельне паливо): трьох типу РН1-60-2500 об’ємом по 60 м3 кожен та один типу РН1-20-2500 об’ємом 20 м3, та відновлення експлуатації двох паливо-роздавальних колонок типу «NOVA» та насосної станції з електронасосом типу «GESPASA CG 150» призначеної для швидкісної заправки техніки. Номінальна річна потужність складу паливо-мастильних матеріалів складатиме 1 500 000 літрів дизельного пального та 80 000 літрів бензину. Після підготовчих робіт передбачено здійснювати вивантажувальні операції по зливу, зберіганню та видачі дизельного палива та бензину для потреб власного автотранспорту. Злив палива з автоцистерни передбачено крізь герметичні зливні муфти. Резервуари обладнані дихальною арматурою з клапанною системою, технічними пристроями для запобігання переповнення ємностей при зливі. Склад паливо-мастильних матеріалів зі встановленим резервуарним парком та організованим місцем видачі пального розміщено на території тракторної бригади ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА», що знаходиться за адресою: Україна, 42020, Сумська область, Роменський район, с. Пустовійтівка, 4-Й провулок Центральної, 2-Д. ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» використовує земельну ділянку площею 0,1986 га, на підставі договору оренди земельної ділянки № УК ПС-14/06/2019 від 14 червня 2019 р.

Кадастровий номер земельної ділянки – 5924187900:01:001:0222.

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

За повідомленням відділу містобудування та архітектури

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

 

09.04.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМРСФЕРНЕ ПОВІТРЯ ВІД СТАЦІОНАРНИХ ДЖЕРЕЛ (ТОВ «МХП-Урожайна країна»)
Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «МХП-Урожайна країна» (ТОВ «МХП-Урожайна країна») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

Юридична адреса суб’єкта господарювання: 42020, Україна, Сумська обл., Роменський р-н., с. Пустовійтівка, 4-й пров. Центральної,  2Б; тел: +38(044)207-00-00; e-mail:
office@mhp.com.ua; код за ЄДРПОУ: 37078234.

Мета отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкта є: провадження діяльності, під час якої здійснюються викиди забруднюючих речовин  в атмосферне повітря.

Стаціонарні джерел викидів розташовані в межах майданчика «Зернотік в с.Галка» (фізична адреса: Сумська обл., Роменський р-н., с.Галка, вул. Шкільна, 18).

Відповідно до вимог ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», діяльність, яка проваджується на майданчику, не підлягає оцінці впливу на довкілля. Відповідно до ч. 7 ст. 11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря», об’єкт належить до ІІІ-ї групи.

На території майданчика «Зернотік в с.Галка»: задіяні склади підлогового зберігання зернових (2 од.); майстерня забезпечує дрібний ремонт металевих комплектуючих за рахунок заточування; зберігання транспортних засобів здійснюється на відкритій автостоянці; для опалення побутового приміщення функціонує топкова (паливо – дрова); при необхідності резервного електропостачання, використовується бензиновий генератор. При функціонуванні обладнання в атмосферу надходять наступні забруднюючі речовини (т/рік): оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) – 0,0163; вуглецю оксид – 0,6373; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,03124; азоту (1) оксид (N2O) – 0,00023; метан – 0,0006; вуглецю діоксид – 5,353; неметанові легкі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,0018; вуглеводні граничні С12-С19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,02037; сірки діоксид – 4,22Е-04; сажа – 0,0015; бенз(а)пірен – 2,7Е-07; свинець та його сполуки (у перерахунку на свинець) – 4,98Е-06; аміак – 1,53Е-06.

Розробка заходів щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачається. Перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин відсутні, тому: заходи щодо скорочення викидів не розробляються; природоохоронні заходи, щодо скорочення викидів не передбачаються. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо намірів підприємства отримати дозвіл на викиди можуть надсилатися протягом 30-ти днів з дня опублікування даного повідомлення до Сумської обласної військової адміністрації (40000, Сумська обл., м. Суми, майдан Незалежності, 2, тел. (0542) 78-27-85, е-mail: mail@sm.gov.ua).

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин  в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

За повідомленням відділу містобудування та архітектури

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

04.04.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАВМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (КАЧАНІВСЬКИЙ ГАЗОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД ПАТ “УКРНАФТА”)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

ГАЗЕТА PanoRama_

Публічне акціонерне товариство “Укрнафта” має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкта: Анастасівський цех компримування і підготовки газліфтного газу Качанівського газопереробного заводу Публічного акціонерного товариства “Укрнафта”, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 1Б, с. Анастасівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42075.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство “Укрнафта”, ПАТ “Укрнафта”.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: office@ukrnafta.com.

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Качанівський газопереробний завод Публічного акціонерного товариства “Укрнафта” (Качанівський ГПЗ ПАТ “Укрнафта”), розташований за адресою: вул. Центральна, 1, с. М. Павлівка, Охтирський р-н, Сумська обл. 42730.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів,  та  підлягає взяттю на Державний облік.

Підприємство діюче і має актуальний дозвіл на викиди забруднюючих речовин. Змін потужності, реконструкції, модернізації і розширення діяльності не відбулося. Тому підприємство не проводило процедуру з оцінки впливу на довкілля згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

Анастасівський цех компримування і підготовки газліфтного газу Качанівського ГПЗ призначений для подачі газу, видобутого на родовищах НГВУ “Охтирканафтогаз”, на Глинсько-Розбишівський цех переробки газу Качанівського ГПЗ, та для забезпечення родовищ робочим агентом при газліфтному способі експлуатації свердловин.

До складу Анастасівського ЦКіПГГ входить: станція компресорна газліфтна; очисні споруди; котельня; допоміжні виробництва (ремонтно-механічній майстерня, лабораторія, автозаправна станція); аварійна ДЕС; газогенераторна електростанція. На проммайданчику виявлено 107 джерел викидів забруднюючих речовин, з них 92 організованих та 15 неорганізованих. Основними джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферу є газотурбінні двигуни Д-336 турбокомпресорних агрегатів (6 шт.), котельня, в якій встановлено парові котли Е-1,0-0,9Г-3 (4 шт.), факельна установка (2 шт.). Прямі викиди нафтового газу відсутні. Скидання із запобіжних клапанів апаратів і трубопроводів при зупинці на ремонт і в аварійних ситуаціях здійснюються через свічі та на факел.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини та парникові гази в кількості – 85324,40193411 т/рік, в тому числі (т/рік):  залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,008; манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану – 0,00043; ртуть та її сполуки в перерахунку на ртуть – 0,00000011; свинець та його сполуки в перерахунку на свинець – 0,000004; оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 97,7451; сульфатна кислота (H2SO4) (сірчана кислота) – 0,00003; діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки – 0,00002; оксид вуглецю – 626,5929; фтор і його пароподібні та газоподібні сполуки в перерахунку на фтористий водень – 0,0004; фториди, що легко розчиняються (наприклад, NaF) та їх сполуки в перерахунку на фтор – 0,0013; фтористі сполуки погано розчинні неорганічні (фторид алюмінію, гексафторалюмінат натрію) у перерахунку на фтор – 0,0007; бутан – 66,5315; гексан – 13,5525; пентан – 38,9003; метан – 842,32103; ксилол – 0,135; бенз(а)пірен – 1E-10; 2,2-оксидіетанол (діетиленгліколь) – 0,020003; спирт метиловий – 0,024; бензин (нафтовий, малосірчистий, у перерахунку на вуглець) – 0,076; гас – 0,00105; масло мінеральне нафтове (веретенне, машинне, циліндрове і ін.) – 0,082006001; уайт-спірит – 0,215; вуглеводні насичені C12 – C19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,8913; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом – 39,36925; пропан – 111,591; етан – 168,648; інгібітор корозії “Нефтехим-1” – 0,008; вуглецю діоксид – 83314,392; азоту (1) оксид (N2O) – 3,295111.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об’єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 року “Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел”, встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Сумської обласної військової адміністрації за адресою: майдан Незалежності, 2 м. Суми 40000, тел. (0542) 78-27-85, e-mail: media@sm.gov.ua та Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Сумської ОДА за адресою: майдан Незалежності, 2 м. Суми 40000, тел. (0542) 70-09-55, e-mail: ecoe@sm.gov.ua.

За повідомленням відділу містобудування та архітектури

04.04.2024

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність

Планованою діяльністю передбачається відновлення використання складу паливо- мастильних матеріалів зі встановленим резервуарним парком та організованим місцем видачі пального на території тракторної бригади ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» за адресою: Україна, Сумська область, Роменський район, с. Пустовійтівка, 4-Й провулок Центральної, 2-Д. Передбачається відновлення експлуатації чотирьох горизонтальних наземних резервуарів для зберігання нафтопродуктів (бензин, дизельне паливо): трьох типу РН1-60-2500 об’ємом по 60 м3 кожен та один типу РН1-20-2500 об’ємом 20 м3, та відновлення експлуатації двох паливо-роздавальних колонок типу «NOVA» та насосної станції з електронасосом типу «GESPASA CG-150» призначеної для швидкісної заправки техніки. Номінальна річна потужність складу паливо-мастильних матеріалів складатиме 1 500 000 літрів дизельного пального та 80 000 літрів бензину. Після підготовчих робіт передбачено здійснювати вивантажувальні операції по зливу, зберіганню та видачі дизельного палива та бензину для потреб власного автотранспорту. Злив палива з автоцистерни передбачено крізь герметичні зливні муфти. Резервуари обладнані дихальною арматурою з клапанною системою, технічними пристроями для запобігання переповнення ємностей при зливі. Склад паливо-мастильних матеріалів зі встановленим резервуарним парком та організованим місцем видачі пального розміщено на території тракторної бригади ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА», що знаходиться за адресою: Україна, 42020, Сумська область, Роменський район, с. Пустовійтівка, 4-Й провулок Центральної, 2-Д. ТОВ «МХП-УРОЖАЙНА КРАЇНА» використовує земельну ділянку площею 0,1986 га, на підставі договору оренди земельної ділянки № УК-ПС-14/06/2019 від 14 червня 2019 р. Кадастровий номер земельної ділянки – 5924187900:01:001:0222.

За повідомленням відділу містобудування та архітектури

04.04.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “УКРАЇНА” 30560136
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця,
ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття
реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають
відмітку у паспорті)
інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

29.04.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (ЗЕМЛІ В РАЙОНІ С. ЯЛОВИЙ ОКІП)

Публічне акціонерне товариство “Укрнафта” має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкта: Факельний амбар св. 8 Південно-Панасівського родовища Нафтогазовидобувного управління “Охтирканафтогаз” Публічного акціонерного товариства “Укрнафта”, що знаходиться за адресою: Сумська область, Роменський район, Липоводолинська територіальна громада, землі в районі с. Яловий Окіп.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство “Укрнафта”, ПАТ “Укрнафта”.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: office@ukrnafta.com.

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління “Охтирканафтогаз” Публічного акціонерного товариства “Укрнафта” (НГВУ” Охтирканафтогаз” ПАТ “Укрнафта”), розташоване за адресою: 42700 м. Охтирка вул. Київська, 119.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та підлягає взяттю на державний облік.

Діяльність підприємства підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з вимогами пункту 3 частини 3 статті 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”– видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням. Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності “Продовження видобування на Південно-Панасівському нафтогазоконденсатному родовищі корисних копалин (нафта, газ природний, газ розчинений у нафті,  конденсат, супутні корисні компоненти – етан, пропан, бутани)” від 05.07.2019р. № 7-03/12-20192272957/1.

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

Факельний амбар св. 8 Південно-Панасівського родовища призначений для спалювання газу під час проведення продувки шлейфів свердловин при розгідрачуванні та ремонті.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 71,4141 т/рік; в тому числі (т/рік):  оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 0,047; оксид вуглецю 5,872; метан 0,705; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 0,705; вуглецю діоксид 64,085; азоту (1) оксид (N2O) 0,0001.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об’єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Організованих стаціонарних джерел не виявлено. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Сумської обласної військової адміністрації за адресою, 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2; тел.(0542) 78-27-85, e-mail: mail@sm.gov.ua.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

29.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (ЗЕМЛІ В РАЙОНІ С. ЯРМОЛИНЦІ)

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкта: Факельні амбари свердловин 2, 40, 41 Ярмолинського родовища Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта», що знаходиться за адресою: Сумська область, Роменський район, Роменська ТГ, землі в районі с. Ярмолинці

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», ПАТ «Укрнафта».

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: office@ukrnafta.com.

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління «Охтирканафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» (НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта»), розташоване за адресою: 42700 м. Охтирка вул. Київська, 119.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та підлягає взяттю на державний облік.

Діяльність підприємства підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з вимогами пункту 3 частини 3 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»– видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням. Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Продовження видобування на Ярмолинцівському родовищі корисних копалин – вуглеводнів (газ природний, конденсат, супутні: етан, пропан, бутани)» від 05.05.2019 № 22-20191162622/1.

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

Факельні амбари свердловин 2, 40, 41 Ярмолинського родовища призначені для спалювання газу під час проведення продувки шлейфів свердловин при розгідрачуванні та ремонті.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 214,2423 т/рік; в тому числі (т/рік):  оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 0,141; оксид вуглецю 17,616; метан 2,115; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 2,115; вуглецю діоксид 192,255; азоту (1) оксид (N2O) 0,0003.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об’єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Організованих стаціонарних джерел не виявлено. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Сумської обласної військової адміністрації за адресою, 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2; тел.(0542) 78-27-85, e-mail: mail@sm.gov.ua.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

29.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (ЗЕМЛІ В РАЙОНІ С. ЯСНОПІЛЬЩИНА)

Публічне акціонерне товариство “Укрнафта” має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкта: Факельні амбари св. 24, 26 Липоводолинського родовища Нафтогазовидобувного управління “Охтирканафтогаз” Публічного акціонерного товариства “Укрнафта”, що знаходиться за адресою: Сумська область, Роменський район, Липоводолинська ТГ, землі в районі с. Яснопільщина.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство “Укрнафта”, ПАТ “Укрнафта”.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: office@ukrnafta.com.

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління “Охтирканафтогаз” Публічного акціонерного товариства “Укрнафта” (НГВУ” Охтирканафтогаз” ПАТ “Укрнафта”), розташоване за адресою: 42700 м. Охтирка вул. Київська, 119.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та підлягає взяттю на державний облік.

Діяльність підприємства підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з вимогами пункту 3 частини 3 статті 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”– видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням. Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності “Продовження видобування на Липоводолинському нафтогазоконденсатному родовищі корисних копалин – вуглеводнів (нафта, газ природний, газ розчинений у нафті,  конденсат, супутні корисні компоненти – етан, пропан, бутани)” від 05.07.2019р. № 7-03/12-20192272956/1.

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

Факельні амбари св. 24, 26 Липоводолинського родовища призначені для спалювання газу під час проведення продувки шлейфів свердловин при розгідрачуванні та ремонті.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 142,8282 т/рік; в тому числі (т/рік):  оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 0,094; оксид вуглецю 11,744; метан 1,41; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 1,41; вуглецю діоксид 128,17; азоту (1) оксид (N2O) 0,0002.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об’єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Організованих стаціонарних джерел не виявлено. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Сумської обласної військової адміністрації за адресою, 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2; тел.(0542) 78-27-85, e-mail: mail@sm.gov.ua.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

29.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

29.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (ЗЕМЛІ В РАЙОНІ С. ЯЛОВИЙ ОКІП)

Публічне акціонерне товариство “Укрнафта” має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкта: Групова замірна установка ГЗУ-2 та факельний амбар свердловини 163 Південно-Панасівського родовища Нафтогазовидобувного управління “Охтирканафтогаз” Публічного акціонерного товариства “Укрнафта”, що знаходиться за адресою: Сумська область, Роменський район, Липоводолинська територіальна громада, землі в районі с. Яловий Окіп.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство “Укрнафта”, ПАТ “Укрнафта”.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: office@ukrnafta.com.

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління “Охтирканафтогаз” Публічного акціонерного товариства “Укрнафта” (НГВУ” Охтирканафтогаз” ПАТ “Укрнафта”), розташоване за адресою: 42700 м. Охтирка вул. Київська, 119.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та підлягає взяттю на державний облік.

Діяльність підприємства підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з вимогами пункту 3 частини 3 статті 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”– видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням. Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності “Продовження видобування на Південно-Панасівському нафтогазоконденсатному родовищі корисних копалин (нафта, газ природний, газ розчинений у нафті,  конденсат, супутні корисні компоненти – етан, пропан, бутани)” від 05.07.2019 № 7-03/12-20192272957/1.

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

Основним технологічним процесом на ГЗУ-2 Південно-Панасівського родовища є:замір продукції нафтових свердловин; замір продукції газоконденсатних свердловин; розприділення газліфтного газу по газліфтним свердловинам. Факельний амбар св. 163 Південно-Панасівського родовища призначений для спалювання газу під час проведення продувки шлейфів свердловин при розгідрачуванні та ремонті.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 83,43578 т/рік; в тому числі (т/рік):  залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) 0,001; манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану 0,00004; оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 0,0603; оксид вуглецю 5,8886; фтор і його пароподібні та газоподібні сполуки в перерахунку на фтористий водень 0,00003; фториди, що легко розчиняються (наприклад, NaF) та їх сполуки в перерахунку на фтор 0,0001; фтористі сполуки погано розчинні неорганічні (фторид алюмінію, гексафторалюмінат натрію) у перерахунку на фтор 0,00007; бутан 0,0912; гексан 0,0102; пентан 0,0233; метан 1,6669; ксилол 0,007; спирт метиловий 0,006; уайт-спірит 0,007; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 0,70502; пропан 0,2861; етан 0,3438; вуглецю діоксид 74,339; азоту (1) оксид (N2O) 0,00012.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об’єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 року “Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел”, встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Сумської обласної військової адміністрації за адресою, 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2; тел.(0542) 78-27-85, e-mail: mail@sm.gov.ua.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

29.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ВІД ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (замірна сепараційна установка ЗСУ Південно-Панасівського родовища Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз»)

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкта: Замірна сепараційна установка ЗСУ Південно-Панасівського родовища Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта», що знаходиться за адресою: Сумська область, Роменський район, Липоводилинська ТГ, землі в районі с. Яловий Окіп.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», ПАТ «Укрнафта».

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: office@ukrnafta.com.

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління «Охтирканафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» (НГВУ» Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта»), розташоване за адресою: 42700 м. Охтирка вул. Київська, 119.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та підлягає взяттю на державний облік.

Діяльність підприємства підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з вимогами пункту 3 частини 3 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»– видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням. Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Продовження видобування на Південно-Панасівському нафтогазоконденсатному родовищі корисних копалин (нафта, газ природний, газ розчинений у нафті,  конденсат, супутні корисні компоненти – етан, пропан, бутани)» від 05.07.2019 № 7-03/12-20192272957/1.

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

Основним технологічним процесом на ЗСУ Південно-Панасівського родовища є: сепарація та роздільний транспорт по окремих трубопроводах нафти і попутного нафтового газу на центральну площадку промислових споруд (ЦППС) Анастасівського родовища; первинна підготовка (очистка від механічних домішок, фазова сепарація) та транспорт природного газу і конденсату, а також вивезення конденсату автотранспортом (пропановозами).

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 6071,40989 т/рік; в тому числі (т/рік):  залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) 0,021; манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану 0,0007; оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 4,529; оксид вуглецю 426,991; фтор і його пароподібні та газоподібні сполуки в перерахунку на фтористий водень 0,0001; фториди, що легко розчиняються (наприклад, NaF) та їх сполуки в перерахунку на фтор 0,0003; фтористі сполуки погано розчинні неорганічні (фторид алюмінію, гексафторалюмінат натрію) у перерахунку на фтор 0,0002; бутан 0,0911; гексан 0,03691; пентан 0,05223; метан 51,79184; ксилол 0,014; спирт метиловий 0,227; уайт-спірит 0,014; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 51,0661; пропан 0,1401; етан 0,2331; інгібітор корозії “Нефтехим-1” (талове масло-32%, гас-20%, поліетиленполіаміди-8%, стабільний каталізатор – 10%) 0,0051; вуглецю діоксид 5536,187; азоту (1) оксид (N2O) 0,00911.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об’єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 року «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел», встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Сумської обласної військової адміністрації за адресою, 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2; тел.(0542) 78-27-85, e-mail: mail@sm.gov.ua.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

11.03.2024

Протокол слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні –  “Внесення змін до Генерального плану зонування території міста Ромни Сумської області” та звіту про стратегічну оцінку до нього, “Внесення змін до Історико-архітектурного опорного плану м. Ромни Сумської області”

Посилання на відео – https://1drv.ms/v/s!ApV2jmOBxqhNlifqJ3nOVD8D9xYZ?e=y6NY8Q

20.02.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань проекту «Внесення змін до Генерального плану та плану зонування території міста Ромни Сумської області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього, «Внесення змін до Історико-архітектурного опорного плану м. Ромни Сумської області»  

22.01.2021

      Відповідно до статті  19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста.

            Розпорядженням міського голови від 12.01.2021 року  № 8-ОД створено робочу групу з розробки проекту Статуту Роменської міської територіальної громади.

            Відповідно до частини 1 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», проєкти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніше, як за 10 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

            У зв’язку з цим, Роменська міська рада оприлюднює проект Статуту Роменської міської територіальної громади для обговорення усіма членами територіальної громади. Усі бажаючі можуть надавати свої пропозиції, зауваження щодо змісту статуту як в цілому, так і щодо окремих його положень.

            Просимо пропозиції та зауваження щодо змісту статуту надавати  до «_22__»  лютого 2021 року  на адресу: б-р Шевченка, 2, каб. 15, 16 або на електронну адресу: yurist@romny-vk.gov.ua

            Контактна особа: головний спеціаліст відділу правового забезпечення Шкиль Валентина Володимирівна тел. (05448)  5-29-01

            Усі пропозиції та зауваження будуть враховані при підготовці та затвердженні статуту громади на сесії міської ради