Громадські слухання

22.01.2021

      Відповідно до статті  19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста.

            Розпорядженням міського голови від 12.01.2021 року  № 8-ОД створено робочу групу з розробки проекту Статуту Роменської міської територіальної громади.

            Відповідно до частини 1 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», проєкти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніше, як за 10 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

            У зв’язку з цим, Роменська міська рада оприлюднює проект Статуту Роменської міської територіальної громади для обговорення усіма членами територіальної громади. Усі бажаючі можуть надавати свої пропозиції, зауваження щодо змісту статуту як в цілому, так і щодо окремих його положень.

            Просимо пропозиції та зауваження щодо змісту статуту надавати  до «_22__»  лютого 2021 року  на адресу: б-р Шевченка, 2, каб. 15, 16 або на електронну адресу: yurist@romny-vk.gov.ua

            Контактна особа: головний спеціаліст відділу правового забезпечення Шкиль Валентина Володимирівна тел. (05448)  5-29-01

            Усі пропозиції та зауваження будуть враховані при підготовці та затвердженні статуту громади на сесії міської ради