РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ УКРАЇНСЬКОГО ЗАХИСНИКА АНДРІЯ ІЩЕНКА

08.09.2023 в 12:45

Жорстока та кривава війна, яку розгорнула росія на території нашої суверенної держави, щодня забирає життя найкращих представників української нації.

Війна забирає найкращих… Всю глибину та сутність цього вислову розумієш, коли війна торкається наших жителів громади… 

26 серпня 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу на території Запорізької області загинув молодший сержант, бойовий медик і наш земляк Андрій ІЩЕНКО.

Героя Світла провели в останню путь на Алеї Слави рідні, близькі, бойові побратими, керівництво громади, друзі та знайомі, духовенство та небайдужі мешканці. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисника рідної землі, оборонця України.

«Жодні слова підтримки не можуть розрадити цю гірку втрату, але треба жити далі в пам’ять про того, хто так щиро вірив у перемогу та здобував її ціною власного життя…Світлий спомин про нашого земляка, мужнього оборонця української землі, відважного лицаря неба назавжди залишиться у наших серцях! Герої не вмирають… Вони покидають поле бою на землі і ангелами у складі небесного війська оберігають рідну землю та свій народ. Вічна шана і слава Герою України – Андрію ІЩЕНКУ!»– сказав Олег СТОГНІЙ.

У цей важкий для нашої громади час схиляємо голови в глибокій скорботі, приносимо щирі співчуття родині Андрія ІЩЕНКА.

Життя – безцінне, душа – безсмертна, пам’ять – вічна!

Герої не вмирають…

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.