НА ЩИТІ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ НАШІ ЗЕМЛЯКИ, МУЖНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ: СЕРГІЙ ДОРОШЕНКО та АНДРІЙ НУЖНИЙ

29.09.2023 в 12:00

Гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої громади. Подвійна втрата для родин, для громади, для нашої країни… Цю біль не викричати і не змити слізьми…

Наші Герої повернулися додому на щиті.

23 вересня 2023 року в населеному пункті Пожня Охтирського району Сумської області внаслідок артилерійського обстрілу загинули військовослужбовці військової частини А7318 солдат Сергій Михайлович ДОРОШЕНКО та солдат Андрій Володимирович НУЖНИЙ.

Сьогодні ми провели в останню дорогу людей з великим серцем, мужніх захисників, які віддали власне життя за наше мирне небо та зробили свій найбільший внесок в перемогу.

«Їхні життя обірвалися в один день – 23 вересня… Ні, не обірвалися, їх жорстоко обрізали ножицями своєї артилерійської зброї підлі російські окупанти. Обом виповнилось 39 років… Обидва загинули за Україну…Обоє були вірними присязі та до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок. Загибель військовослужбовців Сергія та Андрія, які самовіддано боронили кордони України, – це нестерпний біль, який не затихне з плином часу. Ми завжди будемо пам’ятати подвиг Сергія ДОРОШЕНКО та АНДРІЯ НУЖНОГО!»,– сказав Олег СТОГНІЙ.

Нехай душі загиблих Героїв знайдуть вічний спокій, а Господь прийме їх до Царства Небесного. Вічна пам‘ять Захисникам України.

Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які ціною власного життя стали на захист України і кожного з нас!

Щирі співчуття рідним і близьким! Роки минуть та сльози вже не стерти.

Герої не вмирають, вони залишають поле битви, щоб оберігати Україну на небесах.

Світла пам’ять та безмежна шана Герою Сергію ДОРОШЕНКУ!

Світла пам’ять та безмежна шана Герою Андрію НУЖНОМУ!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.