В ОБІЙМАХ ЖОВТО-СИНЬОГО СТЯГУ ПОВЕРНУВСЯ ДО РІДНОГО ДОМУ ВІДВАЖНИЙ ВОЇН МАКСИМ БАБЕНКО

11.10.2023 в 11:00

Скільки болю, горя, сліз, скільки непоправних втрат зазнала Україна від «братерства» сусідньої держави. росія й надалі продовжує винищувати цвіт української нації… Жаль, біль та невимовна туга…

З квітами в руках та болем у серці сьогодні Роменська громада знову провела в останню путь Героя, який стояв до останнього на захисті Батьківщини, який віддав життя за кожного з нас.

Відстоюючи наші цінності, права і свободи, визволяючи рідну землю від мерзенного загарбника, у горнилі війни загинув волелюбний воїн, справжній патріот, солдат-гранатометник, наш земляк Максим Володимирович БАБЕНКО.
Мужній захисник загинув 2 жовтня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу противника, зазнавши поранень несумісних з життям поблизу с. Роботине Запорізької області.

Провести військовослужбовця в останню путь на Алею Слави прийшли рідні, друзі, керівництво громади, побратими, духовенство та небайдужі мешканці. Провести і подякувати за мир, який допоки міг, зберігав для кожного з нас.

Скорботні слова перед присутніми промовив міський голова Олег Стогній: «Максим БАБЕНКО до останнього зі зброєю в руках і вірою у Перемогу боровся за Україну, за наш спокій і незалежність. Хоробрий, сміливий, мужній захисник рідної землі. Швидко і дуже рано закінчилося молоде життя. Були плани, були мрії, були бажання. Йому б жити… Не вистачає слів, щоб передати глибину смутку і печалі. Ми усвідомлюємо ціну свободи. Їй немає ціни… Вона безцінна… Як життя кожного, хто віддає своє життя за Україну… Сьогодні ми схиляємо голови в скорботі і віддаємо шану Максиму БАБЕНКУ, який став справжнім Героєм».

Сьогодні вся Роменська громада в скорботі віддає шану Максиму БАБЕНКУ, справжньому Герою, який є  прикладом вірності і самопожертви, символом справжнього українського патріотизму.

Глибокі співчуття близьким загиблого Захисника.
Тепер Максим – навічно з небесною вартою. Тепер він – навіки в строю!
Вічна та світла пам’ять Герою – Максиму БАБЕНКУ!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.