РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ УКРАЇНСЬКОГО ЗАХИСНИКА СЕРГІЯ ТАРАСЕНКА

31.08.2023 в 11:02

Війна в Україні триває вже 9 років, а повномасштабне вторгнення – 1,5 року. За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Воїни, полеглі на фронті – це неоціненна втрата для громади та країни.

04.06.2023 у самому пеклі війни, Волноваському районі Донецької області, під час виконання обов’язку військової служби при захисті Батьківщини загинув наш земляк, солдат Сергій Ігорович ТАРАСЕНКО.

Героя Світла провели в останню путь на Алеї Слави рідні, близькі, бойові побратими, керівництво громади, друзі та знайомі, духовенство та небайдужі мешканці. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисника рідної землі, оборонця України.

Міський голова Олег СТОГНІЙ звернувся до рідних та близьких зі словами підтримки та щирого співчуття.

«Немає таких слів, яких було б достатньо, щоб описати повністю ту силу, велич і самопожертву Героя, який залишається навічно в бою, аби тільки його народ зберіг волю та здобув Перемогу. Сергій навіки залишиться у нашій пам’яті захисником миру й волі нашої Батьківщини! Вічна пам’ять та слава Герою!», – сказав Олег СТОГНІЙ.

У цей важкий для нашої громади час схиляємо голови в глибокій скорботі, приносимо щирі співчуття родині Сергія ТАРАСЕНКА.

Герої не вмирають!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.