СЬОГОДНІ РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ОСВІТЯН, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ВЛУЧАННЯ «ШАХЕДА» У НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

24.08.2023 в 15:15

Ворог підступний. Знищувати мирні міста, вбивати мирних мешканців, невинних дітей та тероризувати цивільне населення – варварська традиція російських окупантів.

Сьогодні Роменська громада попрощалася з освітянами, які несли промінь світла в дитячі серця, виховували патріотизм та почуття любові до Батьківщини. 23 серпня 2023 року працівники школи з вірою у Перемогу розпочали свій напружений робочий день, але не судилося… Їхні життя обірвалися внаслідок влучання ворожого БпЛА типу «Shahed» у приміщення навчального закладу.

Біля зруйнованої школи №8 І-ІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області провести в останню путь заступника директора школи Оксану Вікторівну СОЛОНИНКУ, секретаря Оксану Ігорівну КВАШУ та вчителя історії, бібліотекара Руслана Вячеславовича ЯЦУРУ зібралися рідні, керівництво громади, друзі, колеги, учні та небайдужі мешканці. Схиливши голови у скорботі присутні віддали останню шану загиблим…

«Непоправна втрата для нашої громади. Загинули люди великої душі та щирого серця, які назавжди залишаться в пам’яті учнів, колег та небайдужих мешканців громади як приклад самовідданого служіння українській освіті. Сумуємо з рідними і близькими, розділяємо біль їхньої втрати… Вічна та світла пам’ять загиблим… Ми пам’ятатимемо вас… Ніколи не пробачимо росіянам ці жертви і страждання!» – із жалобним словом звернувся до присутніх міський голова Олег СТОГНІЙ.

Кожне життя, що вбила росія – це цілий всесвіт, який навіки згас. Це мрії, плани, сподівання, яким не судилося стати реальністю.

Приносимо щирі співчуття рідним та близьким… Вічна пам’ять загиблим…

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики 

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.