ЮНИЙ ВОЇН РОМЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЛАДИСЛАВ БУРКУН СТАВ ЯНГОЛОМ БЕЗСМЕРТЯ…

10.10.2023 в 11:00

Жорстокий ворог приносить розруху, смерть, нечуване горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної матері-України. На превеликий жаль, уже вкотре не оминула біда і нашу Роменську громаду – східний вітер приніс на своїх чорних крилах трагічну звістку з Луганщини.

3 жовтня 2023 року мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, загинув сержант Владислав Володимирович БУРКУН внаслідок танкового обстрілу в районі населеного пункту Макіївка Сватівського району Луганської області.

Зі словами співчуття до родини та близьких звернувся міський голова Олег СТОГНІЙ: «У свій молодий вік Владислав встиг уже не те що побачити, а й відчути криваве пекло війни. Війни, яка почалася, коли йому було 15 років… Владислав з 2019 року став на захист України, і боронив до останнього ціною власного життя… Тепер йому назавжди 24… Неможливо дібрати слів щоб втішити родину, яка втратила сина, чоловіка… Немає слів… один сум…біль…сльози… Нехай Бог дасть Вам сили пережити цю втрату. Не можу сказати, що Герої не вмирають, бо вони вмирають… Вмирають за нас з Вами і повинні назавжди жити в нашій пам’яті і молитвах!».

Роменська громада висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого Захисника.
Вічна і світла пам’ять Герою нашої громади! Ніколи не забудемо і не пробачимо російським окупантам цю втрату!

Вічна пам’ять, шана і слава Герою – Владиславу БУРКУНУ

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.