У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРОМ БЛИЗНЮКОМ

05.04.2023 в 11:00

5 квітня у рідному місті знайшов свій останній спочинок український захисник Олександр БЛИЗНЮК. Цього дня мешканці Роменської громади прийшли на Алею Слави віддати останню шану загиблому земляку. Рідні, друзі, представники влади та небайдужі люди, приклонивши коліна та низько схиливши голови, зустріли полеглого воїна.

Солдат Близнюк Олександр Олександрович був призваний на військову службу 02 грудня 2022 під час мобілізації. Мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув 30 березня 2023 року на Луганщині в бою за Україну.

«Важко знайти слова втіхи, неможливо ними загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий та світлий спомин про Олександра стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував. Доземний уклін воїну Збройних Сил України за відстоювання незалежності та мирного неба! Вічна пам’ять та слава нашому захисникові!», – зі скорботним словом звернувся до громади заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА.

Українці ніколи не пробачать загарбникам страждань та загублених життів…

Герої не вмирають! Слава Героям України!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.