У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ВЯЧЕСЛАВОМ БОЖКОМ

04.05.2023 в 11:24

У цей скорботний день Роменська громада попрощалася з українським захисником Вячеславом БОЖКОМ.

Провести земляка в останню путь разом з рідними прийшли керівництво громади, друзі, знайомі, колеги, побратими та небайдужі жителі. Траурну процесію зустрічали приклонивши коліна, схиливши голови, не стримуючи сліз.

На Алеї Слави пам’ять українського воїна, який захищав країну з 2014 року, вшанували хвилиною мовчання.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА, відзначив, що маємо шанувати наших захисників, які віддають життя за Україну, її незалежність та суверенітет.

Скорботні слова перед присутніми промовила керівник ТОВ «Таланпром» Наталія ТІТЕНКО, яка висловила слова співчуття рідним та близьким Вячеслава БОЖКА.

Відважний воїн, патріот своєї країни Вячеслав був учасником Антитерористичної операції, захищав рідну землю на територіях, де йшли активні бойові дії, мав поранення. За час служби неодноразово отримував відзнаки за виявлені у захисті Батьківщини особисті мужність і відвагу.

Біль втрати ніколи не загоїться в серцях рідних та друзів Вячеслава БОЖКА. Його смерть – не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Справжній воїн, вірний син України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Вічна шана та пам‘ять захиснику України!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.