Позачергове засідання засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20.03.2020 в 15:41

На виконання протокольного доручення № 4 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19.03.2020, з метою недопущення занесення та поширення на території м. Ромни гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV 16.03.2020 було проведене позачергове засідання засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії було прийняте рішення:

На міських автобусних маршрутах загального користування щоденно забезпечити перевезення пасажирів, у тому числі до об’єктів критичної інфраструктури та за можливості медичного та іншого персоналу, задіяного до заходів протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, та відповідно до вимог, діючих у період уведення карантину на території міста.

Видане розпорядження міського голови від 18.03.2020 № 45-ОД «Про заходи щодо організації робочого процесу на період карантину». Проведено зустріч з представниками релігійних конфесій міста щодо проведення богослужінь в умовах карантину. На період проведення карантину на базі Територіального центру соціального обслуговування організовано доставку продуктів харчування, ліків та предметів першої необхідності людям похилого віку.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.