Сергій Салатун провів чергову нараду за участю керівників медичних закладів міста Ромни про стан готовності закладів охорони здоров’я до виконання плану заходів по недопущенню поширення на території міста Ромни гострої респіраторної хвороби COVID-19,

20.03.2020 в 15:51

19.03.2020 під головуванням міського голови Салатуна С.А. відбулася нарада за участю керівників медичних закладів міста Ромни про стан готовності закладів охорони здоров’я до виконання плану заходів по недопущенню поширення на території міста Ромни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та у разі виявлення випадків захворювання.
У ході наради з’ясовано, що для тимчасової ізоляції осіб з підозрою на наявність вірусу COVID-19 визначено позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник». Переглянуто існуючі схеми перспективного перепрофілювання відділень на випадок масового надходження хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом.
Розроблені алгоритми дій медичних працівників у разі підозри захворювання на COVID-19.
На кошти, виділені з міського бюджету для вжиття заходів з метою раннього виявлення та недопущення поширення на території міста Ромни випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, закуплено та замовлено засоби індивідуального захисту і дезінфекції, реактиви, спеціальне медичне обладнання для надання екстреної допомоги, постільна білизна, продукти харчування.
В усіх закладах охорони здоров’я міста запроваджено заходи щодо дотримання профілактики відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.
Введено суворий протиепідемічний режим у КНП «Роменська центральна районна лікарня» РМР та КНП «Стоматологічна поліклініка міста Ромни» РМР. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни» РМР працює в звичному режимі.
З медичними працівниками проведені тренувальні заняття по застосуванню захисного одягу під час роботи з хворими з підозрою на коронавірус.
Забезпечено проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про заходи з профілактики захворювань, спричинених коронавірусом, за допомогою місцевих засобів масової інформації.
Ситуація в місті стабільна, контрольована.
Станом на 19.03.2020 випадків хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, не виявлено.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.