Звертаємося до підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб різних форм власності з проханням щодо здійснення покосу трави на прилеглих територіях

21.05.2020 в 16:12

Увага!
Звертаємося до підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб різних форм власності з проханням щодо здійснення покосу трави на прилеглих територіях до їх будівель, споруд чи приміщень.
Нагадуємо, що відповідно до розділу 3, чинних на території м. Ромни Правил благоустрою, межі благоустрою та озеленення прилеглих територій встановлюються в граничних межах суб’єктів господарювання та присадибних ділянок, включаючи бордюрний камінь проїжджої частини. При відсутності з будь-якого боку від суб’єктів господарювання споруд, інших об’єктів господарювання межі прилеглої території встановлюються на відстані 50 м від огорожі або границь земельної ділянки. Межі прилеглих територій до кіосків, павільйонів, лотків встановлюються на відстані 10 м. по периметру споруди, в разі наявності інших споруд – пропорційно (пункт 3.1.2. розділу 3 Правил).
Згідно пункту 3.1.9. розділу 3 Правил “керівники підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб незалежно від форм власності, у тому числі їх філій та представництв, органи самоорганізації населення, фізичні особи – підприємці, громадяни зобов’язані забезпечити систематичне і своєчасне знищення бур’янів та об’єктів рослинного карантину на прилеглих і закріплених територіях. Висота трави не повинна бути більшою за 10 см”.
Сподіваємося на Ваше порозуміння.
Зробимо разом наше місто кращим!

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.