ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

17.08.2022 в 13:56

На черговому засіданні виконавчого комітету Роменської міської ради прийнято ряд рішень, важливих для життєдіяльності громади.

Виконавчим комітетом призначено з 18.08.2022 автомобільного перевізника – комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради тимчасовим виконавцем пасажирських перевезень та укласти з ним тимчасові договори про організацію перевезення пасажирів терміном на три місяці на приміських автобусних маршрутах загального користування «Ромни – Гаврилівка» та «Ромни – Калинівка із заїздом у Горове». Таким чином, до здійснення пасажирських перевезень будуть залучені автобуси, придбані громадою.

Затверджені фінансові плани на 2023 рік підприємств, що належать до комунальної власності Роменської міської територіальної громади: КП «Ромникомунтепло» РМР», КП «Ромнитеплосервіс» РМР, КП «Житло-Експлуатація» РМР», КП «Роменське міськрайонне бюро технічної інвентаризації», КП «Ільїнський ярмарок» РМР», КП «ККП» РМР», КП «Ромнитранссервіс», КП «Міськводоканал» РМР», КНП «ПМСД у місті Ромни» РМР, КНП «Стоматполіклініка» РМР. А також, заслухано звіти про стан виконання фінансових планів на 2022 рік за підсумком першого півріччя поточного року 11 комунальних підприємств, в т.ч. трьох закладів охорони здоров’я. Всі комунальні підприємства, окрім КП «ККП» РМР», завершили півріччя з позитивним результатом. КП «ККП» РМР» за підсумком звітного періоду отримало збитки в сумі 1784,2 тис.грн.

Всього виконавчим комітетом прийнято 17 рішень, з якими в подальшому можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.

 За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.