ГУМАНІТАРНА МІСІЯ «ПРОЛІСКА»

17.08.2022 в 15:29

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну до Роменської міської територіальної громади прибуло 2508  внутрішньо переміщених осіб, з них: 717 дітей, 50 інвалідів, 289 осіб пенсійного віку, 1452 особи, які втратили роботу та засоби для існування. Місцева влада намагається віднаходити шляхи  підтримки людей, які переїхали із зон активних бойових дій, та забезпечення їх базових побутових потреб, а також продуктами харчування.

На запит громади про підтримку внутрішньо переміщених осіб відгукнулися представники гуманітарного центру «Проліска» у м. Суми. Гуманітарну місію «Проліска» було засновано волонтерами ще 10 липня 2014 року. Основною метою її діяльності є всебічна допомога мирному населенню, що постраждало від збройного вторгнення росії на територію нашої держави. На сьогоднішній день гуманітарна місія «Проліска» функціонує за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), Гуманітарного фонду для України (UHF), Save the Children та приватних донорів.

16 серпня співробітники ГЦ «Проліска» завітали з гуманітарною місією до Роменської громади. Допомогу отримали 78 сімей внутрішньо переміщених осіб, що прибули з окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Харківської областей.

Звернутись до гуманітарного центру місії «Проліска» в м. Суми можна за номерами телефонів гарячої лінії

+380961826484

+380506130490

ВАЖЛИВО! Підтримати гуманітарну місію «Проліска» можна за посиланням https://proliska.org/dopomoga-misii/

За повідомленням управління соціального захисту населення  

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.