ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ ГРОМАДИ ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМ СЛУЖБОВИМ АВТО

16.08.2022 в 21:30

Сьогодні, 16 серпня, на території Роменської громади відбулося офіційне вручення службових автомобілів поліцейським офіцерам області.

Участь в урочистому заході взяли  перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній ЄНІН, голова Національної поліції України, генерал поліції І рангу Ігор КЛИМЕНКО, голова Сумської обласної державної адміністрації – керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергій ЧИЖ, голова Роменської міської територіальної громади Олег СТОГНІЙ та голови територіальних громад Сумщини.

Під час заходу, що проходив в селі Пустовійтівка Пустовійтівського старостату Роменської міської територіальної громади перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній ЄНІН та голова Національної поліції України, генерал поліції І рангу Ігор КЛИМЕНКО вручили 29 автомобілів поліцейським офіцерам громад Сумщини.

Вітаючи присутніх, поважні учасники зібрання наголосили, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це важливий крок в напрямку до побудови безпечної держави. Адже, найважливішим сьогодні в громадах та в Україні є безпека наших громадян.

Слова вітання та вдячності висловив очільник Роменської міської територіальної громади Олег СТОГНІЙ: «Щиро дякую всім причетним за можливість вдосконалення матеріально-технічної бази поліції Роменської громади. Переконаний, що тепер поліцейські зможуть більш оперативно реагувати на виклики, швидше прибувати на місця подій, забезпечувати правопорядок, ефективніше протидіяти злочинності та створювати безпечне середовище на підзвітній території».

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.