ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

19.06.2024 в 10:40

На черговому засіданні виконавчого комітету Роменської міської ради розглянуто 14 питань порядку денного.

Призначено з 01.07.2024 тимчасовими виконавцями пасажирських перевезень терміном на три місяці:

автомобільного перевізника, фізичну особу-підприємця ВІННІЧЕНКА Валерія Васильовича за міським автобусним маршрутом загального користування № 8 «Пл. Засульська – вул. Терновецька (Дачі)» із заїздом до села Житне;

автомобільного перевізника, фізичну особу-підприємця ГОЛУБЕНКА Андрія Петровича за приміським автобусним маршрутом загального користування  «Ромни – Посад».

Виконавчим комітетом затверджене Положення про комісію із встановлення факту здійснення особою догляду та її склад. Дане рішення розроблене відповідно до пункту 61 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року № 560, з метою забезпечення права на відстрочку військовозобов1заних, які здійснюють догляд за близькими або рідними.

Відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268, статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надано 350 особам.

Решта прийнятих рішень стосувалися соціального захисту, фінансової та житлової політики, комунального господарства та організаційних питань діяльності виконкому. З усіма прийнятими рішеннями в подальшому можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.