РОЗПОЧАЛАСЯ ПРОГРАМА AGROwUP ДЛЯ АГРОВИРОБНИКІВ ТА ФЕРМЕРІВ

19.06.2024 в 11:07

Інформуємо, що розпочалась програма AGROw UP для представників та представниць аграрного бізнесу в Україні. Програма передбачає безплатні вебінари та консультації для бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.

Мета програми – надати консультаційну підтримку малим та середнім підприємствам, що хочуть почати чи вдосконалити доробку або переробку своєї продукції та внаслідок цього збільшити додану вартість своєї продукції та конкурентоспроможність на ринку.

У межах програми 20 відібраних представників/представниць малого та середнього бізнесу можуть отримати безплатні консультації експертів/експерток за одним із напрямів:

  • розвиток бізнесу: планування, стратегія, оптимізація, масштабування;
  • маркетинг та цифровий маркетинг;
  • візуальний стиль та дизайн;
  • вихід на нові ринки;
  • сертифікація та стандартизація, безпека харчових продуктів;
  • бухгалтерський облік, оподаткування та право;
  • технологія переробки та вирощування;
  • залучення грантів, інвестицій.

Щоб зареєструватись для участі в програмі заповнюйте заявку  https://bit.ly/AGROwUP

Окрім того у межах проєкту відбудуться 6 безкоштовних вебінарів про різні аспекти організації переробного бізнесу. Більше деталей розповімо незабаром.

Участь у програмі є безкоштовною для всіх учасників/учасниць!

Програма AGROw UP відбувається у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини та GIZ.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

За повідомленням Центру розвитку фермерства “Врожай перемоги”

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.