ПРО ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

19.06.2024 в 10:07

На оперативній нараді при міському голові заслухано звіт в.о. начальника Управління соціального захисту населення Роменської міської ради Наталії ЄФІМОВОЇ про стан виконання розпорядження міського голови від 25.01.2024 № 9-ОД «Про утворення робочої групи з питань планування розвитку системи соціального захисту та соціального обслуговування населення в Роменській міській територіальній громаді». Згідно озвученої інформації, з метою забезпечення розвитку системи соціальних послуг, громадою прийнято участь в пріоритетних проєктах, запроваджених міжнародними організаціями: «Розбудова інституційної спроможності сервісу «Університет третього віку», «Мобільна соціальна служба з обслуговування вдома одиноких непрацездатних громадян, паліативного догляду та натуральної допомоги». У Роменській міській територіальній громаді налагоджена системна робота з надання соціальних послуг сім’ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, людям похилого віку, особам з інвалідністю різних вікових груп. Усі послуги надаються відповідно до державних стандартів. Розпорядження залишили на контролі.

Директор КП «Міськводоканал» РМР» Віктор ГОЛУБ, поінформував, що за повідомленням Роменського районного відділу ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ», станом на 10 червня згідно з проведеними лабораторними дослідженнями річкова вода відповідає Гігієнічним нормативам якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення.

Начальник відділу освіти Роменської міської ради Сумської області Ірина ІВНИЦЬКА, повідомила, що на базі Роменської МАНУМ реалізується два міжнародних проєкти, а саме: проєкт дитячого фонду ООН із захисту прав та інтересів дітей (UNISEF) у партнерстві з Благодійною організацією «Світло надії» та за кошти Глобального партнерства в галузі освіти, в рамках якого на базі Роменської МАНУМ створено Цифровий освітній центр.

Міський голова Олег СТОГНІЙ наголосив керівникам відповідних служб, щоб продовжували працювати із  закордонними партнерами над різними проектами, особливо щодо залучення транспорту в громаду. Вкотре закликав присутніх відповідально ставитися до виконання своїх посадових обов’язків. Подякував керівникам підприємств, які долучаються до наведення благоустрою у громаді.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.