У Роменському центрі комплексної реабілітації відбулося урочисте відкриття інтерактивної кімнати

03.12.2019 в 14:49

3 грудня з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю в Роменському центрі комплексної реабілітації відбулося урочисте відкриття інтерактивної кімнати.

Це комплект обладнання містить інтерактивні пристрої для корекції та навчання, в тому числі: інтерактивна підлога, інтерактивна панель, проекційна система візуальної та звукової терапії, логопедичне дзеркало. Дане обладнання придбаного за кошти субвенції державного бюджету, виділених в рамках програми соціально-економічного розвитку регіона за сприянням Миколи Лаврика, народного депутата XIII скликання. Фахівці центру продемонстрували присутнім можливості використання нового обладнання в роботі психолога, логопеда, вчителя – дефектолога, фізичного терапевта. Програмне забезпечення включає велику кількість вправ для розвитку пізнавальних процесів: сприймання, уваги, мислення, пам’яті. Це сучасний інструмент, призначений для розвитку або відновлення рухової, інтелектуальної та емоційно-вольової сфери. Контент у формі гри робить виконання завдань невимушеним та захопливим процесом для дітей і дорослих.

 

Міський голова Сергій Салатун вкотре  подякував директору центру Наталії Осауленко за роботу колективу та наголосив  на важливості діяльності даного центру. 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.