Міський голова провів оперативну нараду

04.12.2019 в 14:07

На черговій  оперативній нараді  при міському голові Сергію Салатуну, яка відбулася 03.12.2019 були розглянуті нагальні проблеми міста.

Леся Стоян, начальник відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, проінформувала про проведення інспекторами праці інспекційних відвідувань у листопаді таких підприємств: ДП «Талан Торг» РКВТО «Талан», ПП «ВКП «Астарта», ПП «Еліпс» та ТОВ «Фірма «Фото». Звернула  увагу, що на ДП «Талан-Торг» РКВТО «Талан», ПП «Еліпс» та ТОВ «Фірма Фото» відповідно до  вимог статті 96 Кодексу законів про працю України необхідне формування системи оплати праці на оцінках складності виконуваних робіт і кваліфікації робітників.

На оперативній нараді була присутня депутат міської ради Юлія Магденко, яка  виразила своє бачення і побажання щодо налагодження роботи в комунальній сфері.

Підводячи підсумки наради, міський голова надав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства Олександру Шевченку щодо заміни 2-х люків по вул. Пушкіна та вул. Монастирській;

Наголосив на необхідності створити комісію для проведення інвентаризації майна, для передачі в оренду ПП «Еліпс», та включити до її складу депутата міської ради;

 

Керівнику КП «Ромнитранссервіс» Анатолію Котлярову, доручено провести інструктаж із водіями автобусів щодо особливої уваги і обережності під час ускладнення погодних умов.

Міський голова надав ряд доручень комунальним службам щодо оперативного вирішення ситуацій, які можуть виникати у зв’язку з погіршенням погодних умов.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.