Засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій

02.12.2019 в 16:16

На виконання оперативної  інформації про очікувані складні погодні умови 2-3 грудня  2019 року, з метою локалізації ситуації, яка може виникнути із-за ускладнення погодних умов,  при Виконавчому комітеті Роменської міської ради за головуванням секретаря Роменської міської ради, заступника голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Валерія Мицика відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В результаті обговорень було вирішено:

            Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Роменської міської ради:

  • Забезпечити моніторинг можливого впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання, транспортного сполучення міста, а також у разі виникнення аварійних ситуацій на зазначених системах організувати їх оперативну ліквідацію.
  • Спільно з Роменським відділом поліції ГУ Національної поліції в Сумській області на автошляхах державного та обласного значення обладнати місця тимчасового розташування великогабаритного вантажного транспорту.
  • Організувати роботи з розчищення та прибирання снігу на вулицях міста силама та технікою КП «Комбінат комунальних підприємств».
  • Організувати оперативне реагування та залучення спеціальної техніки та тягачів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України для буксировки важковагових транспортних засобів та чищення снігу на автомобільних дорогах державного значення на території міста Ромни.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.