У МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО БЛАГОУСТРОЮ В ГРОМАДІ

17.03.2021 в 16:24

Міський голова Олег СТОГНІЙ провів чергову робочу нараду з керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств та старостами Виконавчого комітету Роменської міської ради з питань підготовки весняної толоки у громаді, де присутні обговорили низку актуальних питань з даної теми.

Під час засідання наголошувалося на тому, що слід активніше залучати працівників підприємств різних форм власності, мешканців громади до проведення суботників та інших заходів, пов’язаних з благоустроєм: підсипка та грейдерування доріг, упорядкування узбіч, вирубка порослі.

Міський голова додав, що необхідно звернути особливу увагу на стан зупинок громадського транспорту та встановлення люків на каналізаційних колодязях у місцях, де вони відсутні.

«Наше з вами завдання організувати роботу так, щоб толоки мали не лише практичне значення, а й допомогали об’єднати мешканців, які єдині у своєму прагненні бачити їхні населені пункти прибраними й охайними. Нам потрібно максимально залучити людей для участі в даних заходах. Управлінням житлово-комунального господарства розроблено схему прибирання міста з залученням підприємств, громадських організацій та закладів бюджетної сфери. Тож, найближчим часом приступаємо до її реалізації, адже часу залишається в край мало. Тільки спільним бажанням і кропіткою працею досягнемо успіху!», – зазначив очільник громади.

Підвівши підсумки наради, міський голова надав доручення відповідним службам забезпечити транспорт для вивезення сміття.

Слід зазначити, що благоустрій міста перебуває на особливому контролі.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.