ВИКОНАННЯ ФІНАНСОВИХ ПЛАНІВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА КОНТРОЛІ ВИКОНКОМУ

17.03.2021 в 14:14

17.03.2021 відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Було заслухано інформацію про виконання у 2020 році фінансових планів 7 комунальних підприємств: Ромнитеплосервіс», «Ромникомунтепло», «Комбінат комунальних підприємств»,  «Житло-Експлутація», «Іллінський ярмарок», «Роменське міськрайонне бюро технічної інвентаризації», «Ромнитранссервіс», 2 комунальних некомерційних підприємств: «Роменська центральна районна лікарня», «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни».

Усі комунальні підприємства спрацювали без збитку, проте їх керівники повинні вжити заходів щодо підвищення прибутковості і забезпечення жорсткої економії фінансових ресурсів.

Виконкомом прийнято рішення про коригування тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надає комунальне підприємство «Ромникомунтепло» РМР» для потреб бюджетних установ, релігійних організацій  та інших категорій споживачів, у розмірі 2461,94 грн/Гкал (з ПДВ), на послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ – у розмірі 139,96 грн (з ПДВ).

Виконкомом прийнято рішення щодо проведення у квітні-червні 2021 року призову громадян на строкову військову службу і низку рішень щодо захисту прав дітей.

Прийняті виконкомом 18 рішення буде опубліковано протягом п’яти робочих днів на офіційному вебсайті міської ради в розділі «Офіційні документи».

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.