РОМЕНСЬКА ГРОМАДА ВИВЧАЄ СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

11.03.2024 в 10:47

07 – 09 березня 2024 року в Українському католицькому університеті (Український католицький університет UCuniversity) відбулась навчальна програма «Інструменти місцевого економічного розвитку» для 12 громад з 7 областей України в межах проєкту «Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами», що реалізується за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”. Роменська міська територіальна громада, як і решта пілотних громад, делегувала своїх спеціалістів для участі в навчанні.

Команда Львівського регуляторного хабу (https://www.facebook.com/LvivRegulatoryHub ) поділилась кращими практиками місцевого економічного розвитку та ефективної реалізації конкретних інструментів, цифровізації та комунікації у сфері публічного управління, земельної політики та взаємодії з обласними державними адміністраціями.

За результатами, громади напрацювали 12 проєктів щодо впровадження інструментів МЕР. Основний акцент був зроблений на трансформації та розвитку громад через підтримку бізнесу, ефективне використання комунального майна та розвиток туризму.

Роменська громада поділилась власними практиками щодо впровадження регуляторної політики в сферах торгівлі та громадського харчування, програм ваучерної підтримки бізнесу, презентувала застосування такого інструменту МЕР як створення спільного простору (коворкінгу) для підтримки та розвитку жіночого підприємництва.

Отримані знання та навички допоможуть підсилити відновлення та розбудову Роменської громади у майбутньому.

За повідомленням Управління економічного розвитку

Роменської міської ради

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.