Продовжуємо пошук різних шляхів відновлення нежитлового приміщення будівлі по вул. Монастирська, 4

14.05.2021 в 16:25

Керівництво Роменської міської територіальної громади вкрай стурбоване станом вільного об’єкту комунальної власності – трьохповерхової нежитлової будівлі (колишнє – «Духовне училище») площею 2230,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Ромни Сумської області, вул. Монастирська, 4.

З початку року ведеться робота по пошуку потенційних інвесторів, орендарів, покупців, які б могли відновити та вдихнути життя у пам’ятку архітектури та містобудування нашого міста. Матеріали про даний об’єкт неодноразово публікувалася в місцевих та обласних засобах масової інформації. Проте, зацікавлених у подальшому використанні «Духовного училища» не виявилося.

Тож, влада не стоїть на місці та продовжує пошук різних шляхів вирішення даного питання. Так, 14.05.2021 міський голова звернувся до Міністра оборони України Андрія ТАРАТУНА та начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерала-лейтенанта Сергія КОРНІЙЧУКА з пропозицією розглянути можливість створення на базі колишнього Духовного училища військового навчального закладу (кадетського корпусу, ліцею тощо).

Відповідний лист для сприяння направлено й голові Сумської обласної державної адміністрації.

Також, надіслано офіційне звернення до вищого керівництва духовенства щодо можливого використання цієї будівлі в релігійних цілях.

Сподіваємося на всебічну підтримку та успішне врегулювання ситуації.

За повідомленням управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.