СЕМІНАР-НАРАДА З ПРАЦІВНИКАМИ СІЛЬСЬКИХ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

14.05.2021 в 16:00

У Комунальному закладі «Центр розвитку культури та туризму» Роменської міської ради  проведено семінар-нараду з працівниками сільських клубних закладів Роменської міської територіальної громади. Це перша спільна нарада у цьому році після тривалої перерви, яка була зумовлена карантинними обмеженнями у зв’язку з поширенням COVID-19.

 У нараді взяла участь начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА, яка наголосила на подальшій роботі закладів культури в умовах епідемічного зонування. Тетяна Іванівна подякувала працівникам культури за розуміння і плідну роботу в умовах, незвичних для галузі культури, але які спонукають до організації нових форм роботи, а саме проведення мистецьких заходів, участі в конкурсах, флешмобах онлайн. Начальник Відділу культури націлила на активну підготовку та участь сільських закладів у святах, фестивалях, конкурсах, які планується провести як онлайн, так і наживо в умовах карантину. Також були порушені питання, які стосувалися, зокрема, проблем підготовки до наступного опалювального сезону, поповнення матеріально-технічної бази закладів культури.

На питання працівників культури сільських клубних закладів також відповіли: Людмила ЛОМОНОС, т.в.о. директора та Світлана СУПРУН, методист ІІ категорії  Комунального закладу «Центр розвитку культури та туризму» Роменської міської ради.

За повідомленням відділу культури

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.