ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ РОЗПОЧАТИ ПІДГОТОВКУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ

14.05.2021 в 16:40

Шановні жителі громади!

Запрошуємо всіх роменців долучитися до Всесвітнього Дня вишиванки, який цього року відзначається, 20 травня та прикрасити у традиційні орнаменти вишиванок будівлі, присадибні ділянки, підприємства, установи, організації, заклади освіти, культури, медицини, площі, приватні будинки та подвір’я, а на асфальті відтворили крейдою орнаменти української вишивки. Це можуть бути як вишиті рукотвори, так і друковані банери, розтяжки, мальовані орнаменти, оздоблення квітників у вигляді традиційної вишивки, декорування клумб кольоровим гравієм у вигляді орнаменту та інше.

Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

У цьому зв’язку, пропонуємо приєднатися до акції, одягнувши у цей день вишиванку, та прийти у ній на роботу чи навчання, чим підтримаємо споконвічні українські народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, висловивши таким чином свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Обов’язково робіть спільне фото родиною, громадою чи дружньою компанією на згадку та розміщуйте світлини у соціальних мережах, популяризуючи патріотичний дух та національні традиції в Україні.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.