НАВЧАЛЬНИЙ ІНТЕНСИВ «РОЗБУДОВА & СПРОМОЖНІСТЬ»

15.05.2024 в 13:47

21-23 травня 2024 року буде проведено навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для організацій громадського суспільства (далі – ОГС) у місті Ромни.

Це серія навчальних тренінгів з підготовки, реалізації та звітності грантових проєктів, посилення власних компетенцій та знань для покращення реагування на гуманітарні виклики, розробки та впровадження нових довгострокових рішень, спрямованих на подолання гуманітарної кризи, спричиненої внаслідок воєнних дій в Україні.

До участі запрошуємо усіх, хто хоче змін та шукає нових інструментів розвитку себе, своєї організації громадянського суспільства, громади, країни:

 – активних представниць і представників громадських та благодійних організацій, волонтерських ініціатив, досвідчених та новоспечених організацій громадянського суспільства та інших громадських об’єднань;

– гуманітарних / соціальних працівниць і працівників, які надають допомогу постраждалому населенню.

Повний цикл навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» відбуватиметься протягом травня 2024 року офлайн та має дві серії тренінгів:

  • написання грантових заявок;

– комплексне реагування на випадки гендерно зумовленого насильства. Запобігання сексуальній експлуатації та насильству в контексті гуманітарного виклику.

Учасники та учасниці тренінгів отримають се ртифікати про проходження навчання. Також за результатами навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» найбільш активні та охочі учасники та учасниці отримають менторську, консультаційну підтримку експертів для впровадження проєктів у своїх громадах.

Навчання є безоплатним. Проходитиме у офлайн-форматі у м.Ромни Сумської області. Учасників буде забезпечено комфортним місцем навчання та харчування, компенсуються витрати на проїзд (за наявності проїзного квитка).

Тривалість тренінгу з 10:00 до 19:00.

Реєстрація відкрита за посиланням https://docs.google.com /forms/d/e/1FAIpQLSdOpYl8WHwXeuo-btEoFVFmOgtZwBRReWOxNQhDtmiFw xaWmA/viewform до 19 травня 2024 року до 23:59.

За повідомленням Управління економічного розвитку РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.