ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

15.05.2024 в 12:24

На черговому засіданні виконавчого комітету Роменської міської ради розглянуто 14 питань порядку денного.

Зокрема, переглянуте рішення про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у 2024 році. Зважаючи на продовження дії воєнного стану й надалі нагальною є потреба у залученні безробітних до виконання робіт, що мають оборонний характер, облаштування укриттів тощо. Планується виконання таких робіт на 9 підприємствах та установах 296 особами (збільшено на 106 осіб).

Відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268, статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надано 306 особам.

Заслухано звіти структурних підрозділів про стан виконання 3 раніше прийнятих рішень. Так, Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради звітувало про підготовку підприємств, установ та організацій громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Минулий опалювальний сезон пройшов стало, перебоїв у системах газо-, тепло- та водопостачання не зафіксовано. Було забезпечено 100-відсоткову готовність всіх 26 котелень, теплових мереж  та об’єктів соціальної сфери.

Решта прийнятих рішень стосувалися соціального захисту, фінансової та житлової політики, комунального господарства та організаційних питань діяльності виконкому. З усіма прийнятими рішеннями в подальшому можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті міської ради.

За повідомленням загального відділу

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.