Навчаємо та навчаємося із задоволенням

13.02.2020 в 15:08
Школи закриті на карантин, але це не привід для відпочинку! Освітяни міста Ромни працюють продуктивно та із задоволенням!
12 лютого 2020 року у актовій залі школи №5 пройшов унікальний тренінг для педагогів будь-якої спеціалізації «Практики уважності – основа навичок 4К».
Тепер ми знаємо як запускати мозок та управляти увагою, як правильно дихати та заспокоюватися. Ми отримали безліч цікавих фактів та рекомендацій.
Хто був на тренінгу, той тепер розуміє такі назви як «теплий дощ», «таємні побажання», «сила вдячності», «гугл очима», «пава пазує», «Клас! Так!» )))
А хто не був на тренінгу, тому рекомендуємо побувати, бо він дійсно практичного спрямування та потрібен усім.
Дякуємо Матвієнко Юлії, практику сингапурських підходів у навчанні, освітньому кінезіологу, тренеру з розвитку креативного мислення та ейдетики, автору курсу дитячого розвитку “Унікум”, співзасновниці «Платформи інноваційної освіти EdLab», координаторці проєктів “Вчительська Тухля” та “Скулчелендж”, спікерці Міжнародних освітніх форумів та EdCamps та Олександру Матвієнко, тренеру та координатору проєктів “Вчительська Тухля” та “Скулчелендж”, автору курсу для початкової школи «Дизайн-мислення»!

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.