Приймаються заявки та анкети щодо участі в чотирнадцятому Сумському обласному фестивалі дитячої творчості «Розмай»

14.02.2020 в 09:44

 З метою створення сприятливого соціуму для творчого потенціалу дітей з інвалідністю, підтримки юних аматорів у творчості та виявлення їх індивідуальності в усіх жанрах мистецтва, на базі стаціонарного відділення змішаного типу цілодобового перебування дітей з інвалідністю Сумського обласного центру  комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю заплановано проведення чотирнадцятого  обласного фестивалю дитячої творчості «Розмай», який  відбудеться 28 травня 2020 року о 10-00 год.

У рамках фестивалю буде проведено:

  • обласний конкурс дитячих малюнків «Маленький мрійник – великий художник»;
  • обласна виставка – продаж дитячих робіт «Рибцівський ярмарок 2020»;
  • конкурсна фотовиставка світлин сімей, які виховують дітей з інвалідністю «Моя сім’я»;
  • майстер-клас з декорування пряничків «Веселий настрій»;
  • майстер – клас у техніці орігамі «Метелик».

Заявки та анкети щодо участі у Фестивалі необхідно направляти Сумському обласному центру  комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю  до 01.05.2020 року.

Контактна особа: методист Сумського обласного центру  комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Бездідько Наталія Володимирівна, телефон мобільний: 0663088753, Е-mailsocr@dszn.sm.gov.ua.

Положення про проведення чотирнадцятого Сумського обласного  фестивалю дитячої творчості «Розмай»,   анкета заявка на участь у фестивалі, анкета-заявка на участь у виставці-продажу дитячих робіт додаються.

Положення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.