Команда вихованців Роменської ДЮСШ прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики на призи Заслуженого МС України Юрія Білонога

13.02.2020 в 13:40

11-12 лютого 2020 року в м. Суми відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2003 р.н. та молодші на призи Заслуженого Майстра спорту України Юрія Білонога. У змаганнях взяли участь 38 збірних команд ДЮСШ з 9-ти  областей України (близько 700 учасників).

 Вихованці  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Мельник Анна (СЗОШ №2)  з бігу  на 60 м та Босенко Денис (ЗОШ №5) з бігу 60 м з/б  посіли почесні 3-ті місця.

Команда у складі: Мельник Анна (СЗОШ №2), Землянікіна Єлизавета, Полежай Іванна (ЗОШ №4), Рибалка Інна (ЗОШ №5) стали чемпіонками Всеукраїнського турніру в естафеті 4х200 серед дівчат.

 Переможці  та призери  змагань були нагороджені  медалями та дипломами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. 

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. Гречаного  Олександр Лісненко , Микола та Валентина  Савицькі.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.