МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ЧЕРГОВУ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

14.09.2021 в 15:44

На щотижневій нараді при міському голові про актуальні питання роботи прозвітували керівники окремих управлінь, установ, підприємств.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ в черговий раз наголосив на ретельній підготовці до святкування Дня міста, всі напрямки роботи щодо цього вже розподілені між виконавцями.  Додаткові доручення з цього приводу отримали керівники управління житлово-комунального господарства, КП «Міськводоканал» РМР», житлово-експлуатаційних підприємств міста: КП «Житло-Експлуатація», ПП «Наш Дім», ПП «Марс», ПП «Житло-Сервіс».

Обговорена ситуації з пасажирськими перевезеннями. Директору КП «Ромнитранссервіс» Анатолію КОТЛЯРОВУ доручено проводити організаційну роботу щодо забезпечення належного санітарного стану транспорту на пасажирських маршрутах, дотримання перевізниками (їх найманими працівниками) графіків руху та етичної поведінки стосовно пасажирів. Заступнику міського голови Ігорю ЛЕГУШІ та начальнику управління економічного розвитку Юлії ЯНЧУК наголошено на необхідності активно працювати над питанням придбання комунального пасажирського транспорту.

Завідувач сектору охорони здоров’я Юлія САВЧЕНКО поінформувала про ситуацію із щепленням проти COVID-19: першою дозою вакциновано 9901 осіб, другою дозою – 8019 осіб. Директор КНП «ЦПМСД м. Ромни» РМР Світлана ШВАЙКА зазначила, центр вакцинації підприємства єдиний працює без вихідних і готовий прийняти всіх бажаючих; останнім часом кількість бажаючих отримати вакцину зменшилася, та все ж щодня щеплення проходять до трьохсот осіб. Завідувач поліклініки КНП «Роменська центральна районна лікарня» РМР Едуард БЕЛЬМАС поінформував, що на сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні перебуває 24 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, з них 23 – середньої тяжкості, 1 особа – перебуває в реанімації; проводиться робота щодо збільшення кількості вакцинованих медпрацівників.

За інформацією начальника відділу освіти Ірини ІВНИЦЬКОЇ, вже сформовано мережу загальноосвітніх навчальних закладів; на жаль, кількість учнів у порівнянні з попереднім навчальним роком зменшилася на 70 дітей, кількість класів – на 2 одиниці.

Начальник відділу культури Тетяна Баляба доповіла про враження від участі у проекті «Навчальна подорож «Міжсекторний підхід: молодь і культура «CULT_wow_BUS», який реалізується ГО «Простір рівних можливостей» та КЗ СОР – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв за підтримки Українського культурного фонду. Тетяна БАЛЯБА стала учасником проекту за результатом рейтингового відбору серед конкурсантів Сумської області. У більшості відвіданих громад функціонують молодіжні та туристичні центри, що сприяє активній громадській позиції молоді; значна увага приділяється формуванню позитивного іміджу громад, в т.ч. через засоби масової інформації. Відбулися цікаві зустрічі з кращими експертами у сфері молодіжної політики та креативних індустрій, отримано нові знання про організацію роботи закладів культури та молодіжних просторів, зорієнтованих на залучення молодіжної аудиторії.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.