ДО РОМЕН ІЗ РАЙОНУ ВИКОНАННЯ БОЙОВИХ ЗАВДАНЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ТЕРИТОРІЇ ООС ПОВЕРНУЛИСЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ 27-Ї РЕАКТИВНОЇ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ БРИГАДИ ІМ. КОШОВОГО ОТАМАНА ПЕТРА КАЛНИШЕВСЬКОГО

14.09.2021 в 13:03

На передодні 78-ї річниці визволення Роменщини низкою урочистих заходів роменці привітали військовослужбовців військової частини 27-ї реактивної артилерійської бригади ім. кошового отамана Петра Калнишевського, які повернулись з району проведення Операції Об’єднаних Сил.

Зустріч військових відбулась сьогодні, 14 вересня, на центральній площі міста. Урочистий захід розпочали спільним виконанням Гімну України.

На заході були присутні представники влади, командування дивізіону, сім’ї та рідні військовослужбовців, а також роменці, які прийшли підтримати захисників. До привітань з нагоди повернення особового складу долучився міський голова Олег СТОГНІЙ.

«Маю за честь зустрічати вас тут сьогодні. І від імені Роменської громади щиро дякую за вашу відвагу, мужність та самопожертву, де за ці більше ніж 9 місяців на сході України, виконували найвищий обов’язок перед Батьківщиною. Уже далеко не вперше більшість з вас з гідністю та відвагою стояв лицем до лиця з ворогом. Ви – наші Герої. На жаль, 2014-го ви втратили своїх побратимів, а Роменщина та Україна – найкращих синів. Ціна свободи дуже велика та дуже гірка. Вічна пам’ять тим, хто вже ніколи не повернеться додому. Герої не вмирають, поки ми пам’ятаємо про них! Але незважаючи ні на почесті, ні на відзнаки – сьогодні ви всі герої. Дякую вашим родинам за силу та терпіння. А також усім, хто сьогодні прийшов Вас підтримати. Військо, яке має підтримку свого народу, є непереборним. Бажаю кожному з вас перемоги!», – зазначив у виступі керманич.

З грудня 2020 року бригада виконувала завдання за призначенням в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Голова громади відзначив кращих артилеристів грамотами Виконавчого комітету Роменської міської ради за зразкове виконання службового обов’язку, старанність, мужність, самовідданість під час виконання службового обов’язку та з нагоди повернення особового складу з району проведення операції ООС.

Слова подяки та підтримки висловили й почесні гості: депутат Сумської обласної ради Дмитро КІРЮХІН, перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ та голова Роменської районної ради Іван ЯРЕМЕНКО.

Наприкінці заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих побратимів.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.