ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ З ПРОВУЛКОМ ТА СІЛ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

07.09.2023 в 12:00

Організатор громадського обговорення – Роменська міська рада.

Перелік назв сіл та вулиці, які пропонуються до перейменування.

  1. село Житне на село Житнє (Миколаївський старостинський округ)
  2. село Лукашове на село Лукашеве (Бобрицький старостинський округ)
  3. вулицю Вишнева з провулком на вулицю Дмитра Волченка з провулком в селі Борозенка (Плавинищенський старостинський округ)

Зауваження та пропозиції (з відповідним обґрунтуванням) надсилаються із зазначенням найменування (юр. особи), прізвища, імені, по батькові (фіз. особи) та адреси протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради: vp@romny-vk.gov.ua.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення буде проходити у формі консультацій з громадськістю у період  з 7 вересня 2023 року до 5 листопада 2023 року.

Консультації з питань, що винесені на громадське обговорення можна отримати у Виконавчому комітеті Роменської міської ради: 42000, б-р Шевченка, 2, м. Ромни, Сумська область, каб. № 19; електронна пошта: vp@romny-vk.gov.ua, телефон: (05448) 5-32-78. Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Бобровська Любов,  начальник відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Роменської міської ради за посиланням: https://romny-vk.gov.ua/ протягом 5 днів.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики 

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada  

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.