УВАГА! БЛАГОДІЙНИЙ ПАРТНЕРСЬКИЙ ПРОЄКТ “ДІТЯМ ВІЙНИ”

07.09.2023 в 13:54

З вересня 2022 року БО «БФ «СОС Штаб громадянської оборони» започаткувала благодійний партнерський проект «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці- Подільському. Мета – поліпшення психічного стану дітей, їх соціалізація та оздоровлення. Ми повертаємо дітям дитинство, повне безтурботних розваг, психологи навчають юних учасників проекту справлятися зі стресом.

Програма розрахована на ЗО днів. Діти перебувають під постійним наглядом вихователів (один вихователь на групу з 10 осіб), проживають у комфортних 2-3-4-місних номерах зі зручностями, отримують 4-разове харчування. З юними учасниками проекту працюють психологи (групові тренінги та, за потреби, індивідуальні консультації), проводяться заняття психосоціальної підтримки, майстер-класи та екскурсії, також дітей залучають до спортивних активностей за відсутності протипоказань. Під час навчального року діти продовжують навчання онлайн в обладнаному для цього приміщенні з безперебійним інтернетом.

Благодійний фонд розуміє скрутне становище громадян і постійно працює над можливістю цілковито безкоштовної участі кожної дитини у проекті, але наразі можемо запропонувати прийняти групу дітей на умовах часткової фінансової участі вашої громади або батьків.

Вартість одного дня перебування дитини у проекті «Дітям війни» складає 1450 гри., фонд і його партнери мають змогу покрити дві третини цієї суми. Пропонуємо громаді або батькам дітей узяти на себе оплату у розмірі 350 грн/день за одну дитину.

Додаємо до цього листа-звернення презентацію проекту «Дітям війни» та посилання на щоденники проекту на ютуб-каналі фонду для ознайомлення.

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLXqp875sxXFjIEOPeffNLsL7SZfjpSVtR

Телефон для зв’язку: 067-384-43-44, 096-842-68-90

За повідомленням Управління соціального захисту населення 

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada  

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.