16 ВЕРЕСНЯ ДЕНЬ ФАРМАЦЕПТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

16.09.2023 в 09:47

16 ВЕРЕСНЯ ДЕНЬ ФАРМАЦЕПТИЧНОГО ПРАЦІВНИКА
З кожним роком працівники фармацевтичної галузі України докладають усіх зусиль заради досягнення гідного рівня забезпечення населення України лікарськими засобами. Глибокі знання, досвід та щодення сумлінна праця заради високої мети – здоров’я людей, заслуговують найвищої оцінки.
У цей святковий день прийміть привітання та побажання подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить Вам тільки задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

Бажаємо всім фармацевтам, виробникам лікарських засобів, ученим – нових професійних здобутків, подальших успіхів та процвітання фармацевтичної галузі!
Ваша наполеглива щодення праця – запорука здоров’я і благополуччя кожного українця, оскільки від Вас , багато в чому, залежить отримання пацієнтами лікарських засобів та впевненості в їх якості та ефективності. Хай буде міцною Ваша віра в перемогу і ніколи не зникає бажання творити добро, в цей нелегкий для України час! Нехай життя дарує мир, спокій та добробут, тепло і щастя в домівках.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.