РОМЕНСЬКА ГРОМАДА З  НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 80-ої РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА РОМНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ ВШАНУВАЛА ПОДВИГ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

16.09.2023 в 10:22

16 вересня 1943 року наше рідне місто Ромни було звільнено від фашистських загарбників. Ця перемога дісталася ціною великих втрат і страждань, але вона принесла довгоочікувану свободу та повернула містянам малу Батьківщину.

І сьогодні Роменська міська територіальна громада висловлює слова вдячності ветеранам за життя, за те, що вони є і завжди будуть  прикладом самовідданої любові і відданості своєму народові та Вітчизні.

Церемонія покладання квітів з нагоди відзначення 80-ої річниці визволення міста Ромни від фашистських загарбників та Дня міста відбулася біля Братської могили загиблим в роки Другої світової війни.

Міський голова Олег СТОГНІЙ, керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА та Владислав  СУХОДОЛЬСЬКИЙ, т.в.о. начальника Роменського районного відділу поліції ГУ НП в Сумській області Михайло ІЛЬНИЦЬКИЙ, депутати міської ради, військовослужбовці, представники Виконавчого комітету Роменської міської ради, структурних підрозділів та управлінь, члени Роменської міської організації ветеранів України,  та небайдужі мешканці вшанували хвилиною мовчання памʼять тих, хто загинув, захищаючи свободу України.

«Роменська громада пам’ятає і цінує подвиг всіх, хто боронив своє місто від нацистських окупантів, завдяки кому була здобута перемога. Герої-визволителі назавжди увійшли в історію. Але у цей історичний день ми не повинні забувати, що знову захищаємо рідну землю, всю Україну від вже російських загарбників. Наша сила у нашій єдності. Йдемо разом до нашої перемоги!», – зазначив очільник громади Олег СТОГНІЙ.

Цього дня у храмах громади духовенство відправило поминальну літію за полеглими захисниками, які віддали свої життя за мирне майбутнє Батьківщини. 

Пам’ятаємо всіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця та героїзм сприяли звільненню міста й України від нацистів. Вічна слава полеглим захисникам. Поважаємо всіх тих, хто у жорстокій битві захищає рідну українську землю від російських окупантів та наближає день Перемоги!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_groma

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.