З ДНЕМ МІСТА ТА 80-ОЮ РІЧНИЦЕЮ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА РОМНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

16.09.2023 в 07:00

16 вересня Роменська громада відзначає подвійне свято – День міста та День визволення від фашистських загарбників у часи Другої Світової війни.

У цей день ми величаємо героїв, які подарували нам радість Перемоги та низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорстокій битві за свободу. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, дітям війни, тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  хто загинув, визволяючи наш рідний край.

На жаль, історія вирішила перевірити нас на міцність ще раз… Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист України… Нинішні захисники й захисниці України у боротьбі з російським агресором відстоюють віками відвойовану незалежну і соборну державу, ставши гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

Одночасно, у 80-ту річницю визволення, місто Ромни відзначає і свій день народження, який  цьогоріч  зустрічаємо з болем у серці. Сьогодні ми не святкуємо, не проводимо традиційних заходів, а згадуємо всіх, завдяки кому маємо змогу відзначати День нашого міста. Саме тому маємо бути як ніколи згуртованими, бо у нас одна мета – Мир та Перемога.

Нехай наша громада та наш славний Ромен процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, об’єднуючи всіх у згуртовану та небайдужу громаду!

Вічна пам’ять загиблим воїнам всіх поколінь!

Честь і слава живим!

Слава Україні!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.