ЖИТНЕ: ДЕНЬ СЕЛА НАШОЇ ГРОМАДИ

28.08.2021 в 22:27

Усі справи відклали в суботу жителі села Житне, аби зібратися на святі єднання, дружби, радості, щирого спілкування, душевних спогадів і світлих надій – Дні села! Тепло й щиро вони зустрічали дорогих гостей.

Перші враження були від виставки місцевих майстринь-вишивальниць, яка занурила присутніх у вир неймовірного світу мистецтва.

З днем села привітали заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА та староста Сергій ПОДРЄЗ, побажавши, щоб лунали в селі дитячі голоси, щоб було приємно жити – у здоров’ї й благополуччі. А ще закликали бути ініціативнішими та частіше ставити перед владою вимоги, щоб через рік село зустрічало гостей ще охайнішим та привабливішим.

Ретельно підготували організатори сценарій свята. Правильні й потрібні слова знайшлися в ньому для всіх − наймолодших і найстарших жителів села, матерів-героїнь, ювілярів весіль, меценатів та майстринь. Найкращих представників було відзначено подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними подарунками.

Розважальна програма була розписана на весь день. Досхочу набавилась малеча – до їхніх послуг були аніматори та працювали атракціони.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.