ДЕНЬ СЕЛА: МОЇ ВОВКІВЦІ – ОКРАСА РОМЕНЩИНИ

28.08.2021 в 10:26

Звивається стежиночка до рідного села,

Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,

Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,

Та найсвятіша музика, якою дорожу.

Цьогоріч, 27 серпня, Вовківці вперше відзначили свій день разом із всією Роменською міською територіальною громадою.

Свято пройшло гучно та з розмахом – концерт, подарунки, атракціони, частування, дискотека. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ щиро привітав жителів села зі святом. Слова вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність всім, хто своє життя присвятив становленню та розбудові рідного краю, прозвучали з його вуст. Від керівництва громади та від себе особисто побажав всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та здійснення найзаповітніших мрій. А селу – процвітання та стабільного розвитку.

До святкування долучився й староста Виконавчого комітету Роменської міської ради Віктор СОРОКА, побажавши усім присутнім здоров’я, тепла та достатку в кожній родині й мирного неба над головою.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, сумлінну працю та з нагоди святкування Дня села подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради були відзначені мешканці села, які активно працювали на благо своєї маленької батьківщини.

З теплими словами до односельців та гостей приєдналася й заступник начальника відділу культури Роменської міської ради Яна МУТЛАГ, подякувавши тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села та побажавши розквіту, щаст’я та добробуту громаді.

Все це супроводжувалось концертом із неймовірними номерами. Діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, танці, з щирими привітаннями звертались до присутніх.

Батути, атракціони та море інших забавлянок зі смаком та шиком були організовані для найменших жителів.

Тож, День села у Вовківцях відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов’ю, де всі присутні отримали великий позитивний заряд.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.