ЗАВЕРШУЄТЬСЯ 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

27.05.2022 в 16:17

З 27 травня по 7 червня 2022 року для 6125 учнів, у тому числі й 300 одинадцятикласників  закладів загальної середньої освіти  Роменської міської територіальної громади, пролунають «останні дзвоники»,  які підведуть риску у багаторічному освітньому марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами та домашніми завданнями. Перед вибором сьогодні  й 586 дев’ятикласників, котрі вирішують: продовжити навчання у своєму закладі чи здобувати освіту в коледжах та училищах.

Хвилюючі почуття переповнюють і наших наймолодших  учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Дорогі учні! Шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом «останнього дзвоника»!

Для кожного із вас цей день має своє значення.  Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Бажаю всім здоров’я і добра, удачі і натхнення, миру і Божого благословення. Нехай кожен новий день дарує  приємні сюрпризи,  веселі зустрічі і гарний настрій.

Щиро дякую батькам, які спонукали дітей до науки і були завжди поруч,  педагогам, які ділилися своїми знаннями, і звичайно нашим дітям за наполегливість і старанність у навчанні.

Мирних канікул усім!!!

Усе буде Україна!!!

З повагою відділ освіти Роменської міської ради

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.