ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЛЬТИПРЕДМЕТНОМУ ТЕСТІ

27.05.2022 в 11:42

Цього року в Україні буде проведений Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти, який є спрощеною версією зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

НМТ проводиться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох навчальних предметів: українська мова, математика, історія України. Тест містить 60 завдань (по 20 завдань з кожного навчального предмета), на виконання яких відведено 120 хвилин.

Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ учасник має обов’язково  на своїй інформаційній сторінці підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) планує перебувати в період проведення НМТ. У поточному році участь у національному мультипредметному тесті здобувачі освіти зможуть взяти не лише на підконтрольній Україні території, а й у деяких населених пунктах за кордоном.

Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачає два обов’язкових етапи:

  • з 20 травня до 7 червня 
  • з 21 червня до 7 липня 2022 року. 

 Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть брати участі в основній сесії тестування.

Докладну інформацію про національний мультипредметний тест розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в рубриці «Вступні випробування у 2022 році». Тут ви знайдете календар проведення НМТ, відповіді на питання: якими будуть зміст і типи завдань кожного блоку тесту, як їх будуть оцінювати, скільки результатів отримає учасник тестування. Крім цього, запропоновано добірку корисних ресурсів, які допоможуть повторити теми, а демонстраційний варіант НМТ дозволить призвичаїтись до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.