Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25.09.2020 в 12:47

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатуна.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 № «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» Роменська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила внести зміни до п. 2 протоколу Роменської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 41 від 18.09.2020:

  1. У підпункті 1 слова «концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності)» виключити;
  2. доповнити пункт 2 підпунктом 3 такого змісту:

– забороняється відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти».

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.